Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gazdagság együtt jár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdagság együtt jár a szépséggel?

Figyelt kérdés
Figyeltem már több gazdag embert. Mindegyikük kivétel nélkül kb. szép, vagy legalábbis ápolt, jól öltözik. Van is pénzük rá... Gyakorlatilag akkor azok az emberek lehetnek tényleg ápoltak és szépek, akik megengedhetik maguknak anyagilag?

2012. nov. 29. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
igen, aki gazdag gyakran jár együtt egy szépséggel... én sajna csóró vagyok, de a farkam nagy, kompenzálok...
2012. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

A megvásárolható szépséggel (ruhák, kozmetikumok, ápolt haj, körmök stb.) igen.

De ez korántsem minden, ha belülről rothad az egész pasi.

2012. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem jól értelmezted a kérdést. :)
2012. nov. 29. 13:31
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Ez hülyeség nem csak drága cuccokkal lehet szép és ápolt lenni.
2012. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha van pénzed többet tudsz adni a külsődre, ruhatárra, kezelésekre.. Ettől függetlenül, attól még lehetsz szép, ha nincs pénzed és lehetsz ronda attól, hogy van..
2012. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

igen,sokat számít ,mert minőségi dolgokat tud venni magának, és mondjuk az öltözködést a pénz nagyon befolyásolja!!!

egyik ismerősömnek is olyan jó cuccai vannak de olyan kib*aszott drága helyeken vásárol,persze a jó minőséghez és a szép dolgokhoz sok pénz kell!!

2012. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
93%
Még a legszürkébb egérből is pénzel csodát ill. bombanőt lehet faragni. Aki gyermekkorától jólétben él megtanulja a "jólkinézés " csínját-bínját , Akinek nincs pénze ha a hamvas ifjúság elmulik, letűnik az ő szépsége is.
2012. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hát... én már láttam rohadt ronda gazdag pasikat, nőket egyaránt! nézz rá néhány politikusra vagy celebre :D nem mind a szépségükről híresek...
2012. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mert nem mindenkit érdekel,hogyan néz ki...és vannak olyanok akik nem akarják az életük negyed részét kés alatt fekve tölteni.

De ha annyi pénzed van mint a szemét akkor bizony megteheted,hogy úgy nézz ki ahogy csak akarsz.

2012. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én ismerek több olyan embert is, aki gazdag és leszarja, hogy néz ki és nem szép
2012. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!