Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg vele ha nem is ismerem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu,aki nagyon tetszik,facebookon ismerősöm belájkoltuk egymás képeit csak egy gond van: Nemismerem(vagyis még soha nem beszéltünk és nemistalálkoztunk) Mostanában sokszor látom a városban az utálatos,rosszindulatu fiu osztálytársaimmal.egyik nap még a sulimban velem jött szembe és egymásra néztünk:)(pedig nemis egy suliba járunk) Facebookon is ha ráírnék mit mondhatnék neki?:/ még sose volt "pasim" 14éves vagyok. Nagyon félénk,bátortalan vagyok ha egy nekem tetsző fiuval szeretnék megismerkedni. Régen tetszett valaki és 8honapig nem mertem hozzá odamenni.és amikor vettem a bátorságot ráirtam facen és azt kérdeztem tőle hogy jártál régen balettra?(mert járt:DDDD) Szval olyan hülye állapotba jövök ilyenkor.:SS hogyan ismerkedhetnék meg vele?
2012. nov. 29. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Facebook-on ellehet beszélgetni az már ott gáz ha facen se tudsz "normálisan" viselkedni azaz izgulsz és csak a hülyeség jön..akkor személyesen mi lenne?


Ráírsz, hogy szeretnéd megismerni meséljen magáról majd ha már picit beszélgettek találkoztok és személyesen is beszélgettek.


Én példáúl úgy csináltam, hogy megböktem a srácot. :D és alakult ez magától.. 1x ráírtam utána már folyamatosan írt. :D

2012. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az nem gáz ha egy lány bök meg egy fiut? és hogyha nem bök vissza?
2012. nov. 30. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!