Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg ezzel a fiúval? Igazából csak látásból ismerem, és nem tudom, ő mennyire vett engem észre, de szerintem egyáltalán nem.16/L

Figyelt kérdés
A környékünkön lakik ez a fiú, és már láttam párszor az utcán, meg hogy a nagy kutyáját biciklizve sétáltatta, meg egyszer láttam a kertjükben is, ahogy a kutyájával játszott. Ez jó ürügy lenne, mivel nekem is van kutyám, de sajnos mostanában soha nem látom, h kutyázna, mindig az udvarukban van a kutya, egyedül. Nagyon szimpatikus nekem ez a fiú, és szeretném megismerni. Ha egyszer véletlenül szembejön velem, csak köszönjek neki simán, h helló? aztán azt mondom, h bocsi, összekevertelek valakivel? De ez nagyon gáz lenne, nem? Valami más ötlet, h hogy kerülhetnék vele kontaktusba? Egyáltalán nem ismerem, nem tudom a nevét, meg semmit, csak azt, h hol lakik. Vadidegenek vagyunk egymásnak. Lehet, h az arcomat ismeri, mert már látott párszor, de nem hinném, h meg is jegyzett. Ötletek??
2011. aug. 9. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha találkozol vele, akkor mindenképp szólítsd le, hogy "szia, bocsi a zavarásért" és kérdezz a kutyájáról valamit meg. Mondjuk, hogy merre jár sétáltatni. És mond valamit és mondod rá, hogy az jó, már régóta szeretnéd oda elvinni a te kutyusod is..és onnantól szerintem már alakulni fog.
2011. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem dobj be egy ki labdát az udvarukba aztán csöngess be avval az ürüggyel,hogy a kutyusodnak akartad dobni csak nagyot dobtál...:)

esetleg,ha nem jön össze a dolog akkor itt vagyok én helyette ...:D

2011. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem elég hülyének nézne, ha az utcán dobálnám a labdát a kutyámnak... Meg lehet, nem is ő jönne ki a csöngetésre, hanem a szülei mondjuk xD A kutyát nagyon ritkán szokta sétáltatni, eddig 1szer láttam, h kihozta az utcára, akkor is biciklivel. Mondjuk, vmit ha találok az utcán, akkor megkérdezhetem, h nem a tiéd? de mi legyen az?? :D
2011. aug. 9. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:

mi legyen az? egy cetli a telefon számoddal :)

kicsit nyomulós de hatásos ha te is bejössz neki

2011. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hehe, az utolsón nagyon röhögtem :D Hát, nem hiszem, h a telefon számosat meg merem csinálni, mi van ha nem jövök be neki?? Akkor leégetem magam előtte, és soha többé nem merek elmenni a házuk előtt.
2011. aug. 9. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!