Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar lányok a legszebbek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lányok a legszebbek de hol?

Figyelt kérdés
az országban melyik város, vagy esetleg az északi vagy a déli részen
2009. aug. 18. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ha belegondolsz hogy LAky Zsuzsi Európa szépe lett és nagykanizsai, ( ahogy Zimány Linda is.....)
2009. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

Vannak mindenhol szep lanyok , szerintem nem a magyarok a legszebbek , mert kezdnek ok is nagyon elhizni es olyan nagy darabokka valni mint a nemetek.

Szerintem nagyon szepek a kinai lanyok :)

2009. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

A szépség nem arról szól, hogy valakinek olyan teste legyen mint egy gyereknek ( alacsony és vékony), hanem lehet magasabb és formás.


Különben meg épp most van fogyóláz, és fogynak le 100 kilósok 50-60ra...



Az arc és a kisugárzás a döntő, persze bizonyos tetsulyig....mert mondjuk 120 kg fölött én sem tudoks senkit szépnek látni.

2009. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

bukarestben :D

turista vagyok

NEM

magyar

2009. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
az is biztos hogy a roman lanyok szebbek , vagyis aki romaniaba el, nincs azert annyi sok penzuk nincsenek ugy kioltozve , meg nem elnek annyian mekis kajan es nincsenek elhizva XD
2009. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Én budapesti szemmel azt mondom, h Miskolcon vannak a legszebbek. Gondolom a tót hatás miatt. B+, csak ne utálnák ennyire a budapestieket :(
2009. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hat en pesten is lattam eleg sok szep lanyt es pasit is de az olasz pasik hat annal jobb nincs meg az angol pasik is eleg jok :P
2009. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdeztek, a szentesi lányok nagyon szépek. Én soproni vagyok, és szerintem ott se rossz a felhozatal, és úgy gondolom, tényleg van benne valami, hogy bizonyos helyeken szebbek a lányok, mint másutt.

Valaki írja itt, hopgy milyen jók a román nők, jómagam is megfordultam már Romániában többször is, de az ott látottak alapján inkább sajnálni tudom a román pasikat.

2009. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Többségében szerintem is a magyar lányok a legszebbek! Én már jártam sok helyen a világon,persze mindenhol vannak szép nők,minden nemzetiségből ez nem kérdés, de a magyar nők között van a legtöbb szép nő! Nem véletlen mondják,hogy a magyar nők a legszebbek!
2009. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20:11 miert sajnalod a roman pasikat ? ol enm szepek a roman nok ?
2009. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!