Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen tipusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen tipusú lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
(belső és külső tulajdonság)
2012. nov. 29. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Külsőre a szépek, belsőre viszont a szépek.
2012. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:
77%
végül is ahogy Pocok mondja.
2012. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem feltétlenül kell szépnek lenni ahhoz, hogy belé szeressek valakibe. Legyen aranyos, kedves, megértő, HŰSÉGES, és őszinte. 15/F
2012. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Hirtelen felmentem 1%-ot, miután válaszoltam.

Köszi a kérdést!

2012. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

A csendes és halk szavú lányokat szeretem, kb átlag testalkattal. Legyen őszinte, és rendelkezzen normális felfogással.

17/F

2012. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 29. 20:07
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

Belsőre olyan, mint én csak jobban tud főzni meg ilyenek. Ha akar irányíthatja az egész családot, én amúgy is csak egy sima háttérember vagyok amúgy is.


Külsőre... Elég széles a paletta.


Amik kizártak: Szélsőséges magasság vagy súly. 160 centi alatt vagy 180 felett már nem. Ugyanígy a 40 kilós csontvázak és a 100kilós csajok sem.

Erős vallásosság, vallásos család (mindegy milyen ág), cigány, álnokság, lobbanékony természet, kivagyiság, minden áron menőnek lenni akarás, bulvárhírek követése, megasztár meg ilyen vackoknak való tapsolás.


Aztán kizárt még: neoliberál értékrend, feminista hajlamok, vegetarianizmus, biciklimánia.


Aztán még ami tiltólistás: dohányos, drogos, alkesz, IQ=70 vagy kevesebb, plázaribi, keményrocker, hippi, reggiarc, divatkövető, macskamániás.

2012. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2012. nov. 29. 20:13
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nem kezdek el itt elemzéseket levezetni, h mi az ami kizáró ok, vagy mi az ami nagyon bejön. Mert nincs is ilyen. Ha csak szexet nézzük, akkor amilyen kedvem van néha néha összejön 1-1 kaland kölcsönös megálapodás alapján ilyenkor nem sokat számít a csaj személye, sokkal inkább a külcsíny és az éjszaka varázsa. A kapcsolatok az más tészta. Nálam nincsenek szabályok, mindenkinek jár egy esély, de ha azt elbaltázza soha nem bocsájtok meg. Nyílt lapokkal játsszom, de nem zavar, ha a másik elrejti a lapjait, csak vigyáznia kell, h (ha felfedi) miként tálalja őket, hogy le legyek tőle nyűgözve(persze jó értelemben). Toleráns vagyok, és nincsenek előítéleteim, senkit sem zárok ki, így általában sok jelöltem van, de úgy igazán lenyűgözni nagyon nehéz, elég szabadelvű vagyok, így 2szer is meggondolnám, kivel létesítek komoly kapcsolatot, mert azt akkor tényleg komolyan gondolnám, eddig még egy lánynak se sikerült.
2012. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2012. nov. 29. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!