Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 18-20 éves lányok nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18-20 éves lányok nagy része mások tapasztalatai alapján milyen?

Figyelt kérdés
Mert én azt tapasztalom, hogy teljesen komolytalanok, én pár éve nem voltam ilyen gyerekes gondolkodású. Vagy csak én vagyok túl komoly? A csinosabb lányokkal van tapasztalatom.
2012. nov. 29. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

mindenki más. vannak komolytalanok is, de az ellenkezőjére is bőven akad példa.

a legkomolyabbak pedig a lányok 14 éves korig, akik már nem szüzek és mindegyikük érettebb a koránál

2012. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

20 évesen ne legyen már "komoly" egy lány. Főleg, ha a "komolyságuk" kb. abban merül ki, hogy gyereket szülnek és férjhez mennek vagy csak egyszerű konzumidióták.

Szerintem sokfélék ezek a lányok, vannak köztük jófejek és rosszfejek egyaránt.

2012. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, lehet rosszul fogalmaztam. Nem arra értem a komolyságot, hogy ne lehessen vele hülyülni meg, senki se beszélt arról, hogy szüljön 20 évesen gyereket. Arra értem a komolyságot, ha mond valamit, akkor azt pl gondolja is úgy, emberi hozzáállás, ilyenekre gondolok.
2012. nov. 29. 22:19
 4/6 anonim válasza:

Igen, komolytalanok. Ezutan jon a megjatszott komolysag kora 23-28ig, amikor ugyan ilyenek, cska rajonnek, hogy ahhoz hogy idosebb ferfit szedjenek fel, meg kell jatszaniuk hogy ilyen nagy nok.

Csak ezutan jon az igazi komoly no. 30+.

Sajnalom, ha barkit is megsertettem. Ez az igazsag.

2012. nov. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem az irritál a leginkább amikor az említett korosztálybeli szuper éretlen lány komolykodik. És teli vagyunk vele mellesleg :/. Sajnálom, hogy így látom, de ez van. Nem igazán mondhatok ilyet, hogy a korosztály átlagosan hülye, mert akkor egy egoista f.sznak tűnök, mivel én is ide tartozom. Az a leggázabb, hogy egy embernek 16 éves korától már kéne, hogy legyen egészséges magánvéleménye, vagy egy ilyen irányba húzó gondolkodásmódja. És úgy látom, manapság ez az átlag nagyon rohan felfelé, pedig ez rohadtul nem egy nagy kritérium. Ilyenekre gondolok, mint egy ismeretlen személy belső jellemzése külső megjelenés alapján. pl "xy nem túl bőbeszédű, ezért ő egy s.gg hülye. xy nagyon beképzelt, ő nagyon nagy arc lehet."
2012. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ui: és már rég nem 16 évesek vagyunk, az a baj.
2012. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!