Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk: ki az aki nudista?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk: ki az aki nudista?

Figyelt kérdés
Mióta nudiztok? Milyen érzés?

2012. nov. 29. 22:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Én.

Régóta.

2012. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
a nudista az meztelenül napozik. a latin ,,nuda`` szóból ered
2012. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Hole Hunter ***** válasza:
83%
Detto...kb 14 éves korom óta. Nincs benne semmilyen különleges érzés (leszámítva az első alkalmat). Egyszerűen természetes és kellemes.
2012. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Én 16 vagyok és én 2-3 éves koromtól kezdve Édesapámmal ezért nekem a textil zavaró !
2012. nov. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2007 óta. Jó érzés, nagyobb a szabadság és kevesebb a kötöttség mint ruhában. Persze ilyenkor télen nem annyira, inkább Július-Augusztus.
2012. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Én is az vagyok, kb 3 éve szoktam rá erre. tavaly voltam először nudista strandon, elég furcsa volt az elején, de rájöttem hogy nagyon jó érzés volt, és akkor szabadon napozhattam és nem maradt meg a fürdőruhám helye sem:)

Ami rossz volt hogy nem mindig tudtam elmenni oda, így a panel tetején napoztam meztelenül inkább.

Idén nem is vettem magamnak fürdőruhát mert minek, tavalyi még jó rám, meg csak akkor veszem fel ha olyan strandra megyek ahol azért nem megengedett a nudizás.

Persze ilyenkor télen nem nudizok, csak akkor amikor nagyon rányomják a fűtést, mert vannak ilyen időszakok, akkor meztelen vagyok itthon télen is.

Nyáron szinte nem látni rajtam ruhát, csak akkor veszek magamra valamit amikor kimegyek a lakásból. Munkából is amint hazaérek már dobom le a ruháimat és csak a zokni szokott maradni, de nyáron az sem.

Amióta külön élek azóta csinálom ezt, a párom is imád nudizni, igaz ő nem annyira mint én. 24/N

2012. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is nudistának vallom magam. Már gyermekként is szeretemm meztelenül lenni.De akkor a tiltások ellenére nem nagyon lehetem.

Kb 92 ota meztelenkedem napi rendszerességgel.

Nyaranta van hogy napokat töltök el meztelenül.

2012. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én is nudizom már több mint 20 éve, 16 évesen "kattantam be" és azóta élvezem a meztelenséget.
2012. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Én kb. 15 éves korom óta nudizom, rokonokkal szoktam menni horvátországba. Otthon sosem vagyok meztelen, nem élek ennek a dolognak. Csak nyáron jobb olyan strandra menni, ahol nem kell fürdőruhát venni.
2012. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hali

Az én családom is naturista. Én ebben nőttem fel és semmi bajom vele. Nagyon jó és természetes érzés! Mi itthon szinte mindig ruha nélkül vagyunk, nyaranta nudista strandokra, kempingekbe járunk. 14L

2012. dec. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!