Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar nudista helyeken (pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nudista helyeken (pl Balatonberény) vannak azért fiatalabbak is (20-30-40) vagy csak 50,60felettiek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Bár nem voltam nudista strandon, de ott családok, tehát gyerekek is vannak.
2012. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz,gyerekek szinte egyaltalan nincsenek....en jarok nudista strandra,es 29 eves vagyok,no.Imadom ha mindenutt barnulok,es nincs mit szegyellnem a testemen sem...vannak fiatalok,nemcsak idosek...miert erdekel??
2012. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Berényben inkább külföldi(német) gyerekek vannak. Amúgy igen, fiatalabbak is (vannak)leszenk kint pl. én.

F/32

2012. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Csak azt a korosztályt jobban megfertőzte a társadalom prűdsége, az idősebbekben jobban benne van a szabadság iránti igény.
2012. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30 fölött kezdődnek az emberek a nudista strandokon
2012. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Én szoktam látni 30 alattiakat is, bár kétségtelenül kisebb számban.
2012. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem jövőre már többen lesznek kint nyáron 10-zen évesek is, mert mikor én voltam (18 vagyok), akkor is voltak már kint néhányan, valóban az idősebbek többen vannak. Túlságosan prűdek az emberek, pedig Isten ilyennek teremtett meg minket, amilyenek vagyunk, nincsen mit szégyellni senkinek szerintem :D
2012. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt olvasom 30 fölött az a társaság amiben én vagyok ott 30 a legidősebb tag ! Én 16 vagyok !
2012. nov. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Voltam már párszor balatonberényben a nudista strandon (sajnos messze lakom tőle). Mindig szép számmal láttam fiatalokat is, tehát 30 alattiaknak kinéző embereket. Tény, hogy jóval több idősebb van.
2012. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!