Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek gáz, ha egy srác néha vasalja a haját és bekeni pattanáskrémmel a ragyáit?

Figyelt kérdés

Azért kell vasalnom mert nagyon fel tud kunkorodni. B.zis ha vasalom?


Hogy teljes képet kapjatok: nem vagyok 40kg-os kisgyerek és edzek is.


2012. nov. 29. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem 21L
2012. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bár fiú vagyok de válaszolok.

Nem gáz.Attól, hogy valaki próbál igényes lenni, attól még nem ratyi, meg nem gáz.

2012. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

A teljes kephez ez nagyon keves :)) az hogy a pattanasaidat bekened egyaltalan nem gaz..-,- legalabb nem vagy igenytelen :)) a hajvasalas attol fugg milyen hosszu a hajad, es hogyan allitod be, miutan kivasaltad.

Egyebkent hany eves vagy?

2012. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel b.zi, hogy vasalod a hajad, hanem esetleg attól, hogyha olyanra vasalod a hajam, mint egy b.zi. Meg egyébként se b.zis ha vki ad magára és nem elkapargatja a pattanásokat, hanem kezeli őket
2012. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

A második fele simán oké, a "ragyákat" kezelni kell.


Nálam az ilyen "haverok" ha voltak mindig megkapták a "b*zi-e-vagy"-t. Mondjuk én is búzának tartom az ilyet. Vagy csak fennhéjázó piperkőcnek.


Igaz nem vagyok nő... Csak egy félőrült srác.

2012. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem

Mondjuk a hajvasalas mar nem divat.:)

2012. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Hole Hunter ***** válasza:
85%
Tanuld meg az ingeidet is vasalni...azzal nagyobb sikered lesz a későbbiekben!
2012. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kislányos viselkedés fiúnak a hajvasalás.reggel direkt előbb felkelni,hogy nehogy begöndörödjön a hajad??Mert jujj akkor mi lesz?A nőknek a férfias férfiak jönnek be,akik felvállalják magukat!
2012. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jobb, minthogy kirügyezz. :)
2012. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem b*zis a vasalás...

Persze lehet olyan hajat csinálni ami az, de lehet teljesen normális frizurát is csinálni, az meg miért lenne már b*zis?

2012. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!