Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak a "átlagos" külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a "átlagos" külsejű srácoknak miért nincs barátnőjük miért nem jönnek be a lányoknak? Öltözködés!

Figyelt kérdés
Ezzel 1000%al növelnétek az esélyeiteket. A lányok közepes fejjel és testtel is tudnak akkor szeretni ha nagyon stílusosan ízlésesen öltözködnétek. Vélemények?
2012. nov. 29. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elsőre elég reális álláspontnak látszik.
2012. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csaj vagy?
2012. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Ja..tényleg nem a ruha teszi az embert.


'A lányok közepes fejjel és testtel is tudnak akkor szeretni ha nagyon stílusosan ízlésesen öltözködnétek.'

Hááát..ember.Nehogymár a ruhámat szeresse:DD

2012. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Átlagos kinézetű vagyok, stílusosan öltözöm nem kínaiból meg newyorkerből (nem hordok pink pólót meg térdig érő ülepű nadrágot) mégsem vettem észre, hogy annyira bejönnék a csajoknak.
2012. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Ebben igazad is van 3as, viszont az ízléses megjelenésből azért származhatnak előnyök bőséggel. Az öltözködés részben belejátszik az igényességbe az pedig fontos a nőknél.
2012. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A lányoknak az ilyen dolgokhoz kifinomultabb érzékük van. A ruha az ízlésedet tükrözi illetve ha tényleg ügyes vagy a testi hibáidat illetve a az arcodat is szebbé teszi. A ruha az ízlésedre utal, és ez talán az egyik legfontosabb egy lánynak.
2012. nov. 29. 22:56
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem a márka számít hanem hogy hogyan válogatod össze ami rajtad van :). Az fontos hogy rajtad mi áll jól. Tudod ahol én élek a srácok sokkal jobban öltöznek mint Magyarországon és ezért olyan benyomásom van mintha jobban is néznének ki.
2012. nov. 29. 22:58
 8/13 A kérdező kommentje:
És egy jó parfüm
2012. nov. 29. 23:01
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
És mégis ki fizeti ki a számlát Kedves Kérdező?:) mert itt nem úgy van ám,nem mindenkinek futja mindenre. :)
2012. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen, a ruha sokat segíthet a megjelenésen. Én randizgattam egy sráccal, aki egyébként tök jól nézne ki, de nagyon sz.rul tudott öltözködni
2012. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!