Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknak a "átlagos" külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a "átlagos" külsejű srácoknak miért nincs barátnőjük miért nem jönnek be a lányoknak? Öltözködés!

Figyelt kérdés
Ezzel 1000%al növelnétek az esélyeiteket. A lányok közepes fejjel és testtel is tudnak akkor szeretni ha nagyon stílusosan ízlésesen öltözködnétek. Vélemények?
2012. nov. 29. 22:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk erre azért kíváncsi lennék, hogy nálam ez működne-e. Volt olyan, hogy egy lány ismerősöm segített ruhát választani, de nem javultak tőle az esélyeim. Szóval kíváncsi vagyok mit is értesz pontosan stílusos öltözködés alatt? (Nem beszélve róla, hogy mindenkinek megvan a maga stílusa, én tipikusan jófiús vagyok, szóval ha mondjuk valakinél a jó stílus ott kezdődik, hogy halálfejes mintás póló, akkor az nálam már úgy is kiesik, mivel nem lenne összhang az öltözködésem és a személyiségem között.)
2012. nov. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%

Azért mert nálam előbb van a kényelem mint a kinézet és a márka.


Látom fagyoskodni a pasikat-csajokat a buszmegállóban reggelente. mindegyiken szinte alig van ruha, az is 1 rétegben. Jó hogy fáznak. Én 3-4 rétegben öltözködöm. Nem divatos, de biztos hogy nem fázom!

2012. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nekem átlagos ruháim vannak, és én azt vettem észre, hogy nem nagyon jövök be a csajoknak.


Van viszont pár barátom és kollégám akik divatosabb vagy márkásabb ruhákban járnak és mindnek vagy van barátnőja, vagy sokkal jobban bírják öket a csajok.

2021. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!