Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a vonzerőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a vonzerőm egyenlő a semmivel?! :S

Figyelt kérdés
Nem mondom hogy bombanő vagyok, de nagyjából rendben vagyok szerintem. Jól kijövök másokkal, jó a humorérzékem, de komoly dolgokról is eltudok beszélgetni akárkivel. Még sem hív el senki egy randira például..
2012. nov. 29. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Korod?
2012. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kérek képet :)
2012. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szegény Cicalekvár, ne legyél annyira elkenődve, hogy itt a GYK-n várd a priviket...
2012. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem sincs. Igaz fordított az eset én egy amolyan félőrült srác vagyok. De vonzerőm nekem sincs.
2012. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fénykép?
2012. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Most nem tudok, de majd küldök :)


Nem ez az életcélom, csak szimplán kíváncsi vagyok, hogy járnak-e még ilyen cipőben. Bocs, Mr Tökéletes!


Nem tudom min kellene változtatnunk :(

2012. nov. 29. 23:03
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem sincs vonzerőm,ahogy önbizalmam se.

Talán ezen kéne változtatni.De hát nem könnyü,ha nem tudok miből önbizalmat meríteni.

2012. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

:/

Hogy válaszolni tudjak, meg kéne ismernem téged..! :D

Amúgy a kép jöhet nekem is! :)


20f

2012. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ejj, még a csipkelődős humort se bírod Kisasszony, ezen szerintem változtatod kellene. Különben nagyon feszültnek fogsz tűnni. És ki szereti a feszkós lányokat?

Egyébként honnan tudod a nevem? :O

2012. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hehe, ez jó:)

Bocsi, hamár feljön ez a téma, akkor elég feszült tudok lenni!

2012. nov. 29. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!