Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha a srác nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a srác nálatok vékonykább az teljesen kizáró ok, hogy kapcsolatba lépjetek vele?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:

ha nálam vékonyabb, az már érdekesen festhet :)

amúgy nem kizáró ok a vékonyság, egyáltalán nem

2012. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a vékony hapsikat, de tudom, hogy sokan kifejezetten őket szeretik. Ugyanúgy, ahogy a pasik sem csak a vékony nőket szeretik.
2012. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem.


17 lány, 114kg

2012. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok. Volt egy barátom, akinek vékonyabb volt a combja, mint az enyém. Kicsit csodálkoztam, amikor felfedeztem, de nem vont le a vonzalmamból.

Azért az nem tetszik, ha túl nagy a különbség az én javamra. Például ha a karom a lábszárával vetekszik. De az ilyen azért ritka.

2012. nov. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudom engem kicsit zavar, mondjuk az ujjaim vastagabbak kicsivel mint az ővé, lábam nagypon picit vastagabb, karunk kb. egyforma.
2012. nov. 30. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Van plusz rajtam,engem nem zavar ha a másik vékony alkat. Teljesen ne legyen csontsovány(bár már arra is volt példa,mert ahogy eddig én látom a férfiaknál az átlag a vékony alkat,pláne ha magas)
2012. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem 55 kilós lennék, akkor nem nagyon zavarna, ha vékonyabb, feltéve, hogy azért van rajta izmos is. De mivel én elég vékony vagyok, egy nálam vékonyabb pasi mellett nem nagyon érezném magam nőnek. Ha pedig nem érzem mellette magam nőnek, akkor őt nem ismerem el mint potenciális partnert. Innentől kezdve bukik a dolog.
2012. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kissé teltebb vagyok, a barátom viszont átlagos alkatú. Sosem zavart egyikőnket sem :)
2012. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!