Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3-szor voltam egy prostinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-szor voltam egy prostinál de belém szeretett és zaklat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Voltam párszor egy kis csajnál de belém szeretett.Egyfolytában hívogat és nem szál le rólam.Már lecseréltem s zámom de azt is kiderítette valahonnan.Azt hiszem belém szeretett,és azt mondta ha nem megyek hozzá akkor öngyilkos lesz...azt mondta hogy nem csak szexelni akar de látogassam meg,fenyegetőzik.Mit tegyek?
2012. nov. 30. 11:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Rákeféltél, részvétem... barátnő/feleség van legalább?
2012. nov. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
Neked mi a fontos, hogy szexelj, vagy fizess? Ha voltál párszor ugy, hogy fizettél, szerelmes lett beléd, akkor gondolom ingyenmenetröl is lehet szo. Igazán mázlista vagy.(Csak azt tudd meg, hogy van-e stricije, mert ö nem fog ennek örülni.)
2012. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nincs szerencsére..de így is elég kínos.Rendes kis csaj de nem karok semmit tőle.Nem egy útszéli de akkor is...
2012. nov. 30. 11:47
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
apám mekkora mázlista vagy :D
2012. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
"Nem egy utszéli, de akkor is." Érdekes egy felfogás. Amikor fizettél neki, nem volt semmi agályod (hányadik vagy a napi sorban?), ha nem kell fizetni, akkor már nem kell egy qrva? Fujj másnak is odatartja, nem kell egy ilyen pi-a?
2012. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Akkor most kérj te pénzt tőle. :D
2012. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát,én nem foglalkoznék vele,ha akarja ölje csak meg magát,kit érdekel?Csak egy prosti...De ha jó csaj,akkor miért nem jösz vele össze?
2012. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ma 12:10


Jó csaj de az a tudat hogy egy prosti volt vagy egy prosti azért normál kapcsolatban nem biztos hogy olyan jól viselném.Így hogy csak dugni voltam nála párszor így azért más...

2012. nov. 30. 12:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Vedd rá hogy tejeljen neked..Gondolkozz,sok pénz + ingyen punci.
2012. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ma 12:18


Nem akarok strici lenni:DD

2012. nov. 30. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!