Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már szerelmesek úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szerelmesek úgy, hogy nem volt viszonozva a szerelmetek, illetve a szerelmetek mást szeretett?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után tudtátok kiheverni ezt az egészet? Én mindennap megkérdezem magamtól, hogy az a másik lány mitől több, mint én... :(

18/L


2012. nov. 2. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenkivel előfordult már ilyen idővel kihevered.
2012. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pff...nemis egyszer:(( idővel jobblesz:)
2012. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
lehet idegesítő vagy számára vagy csak nem szeret ennyi mást szeret kész vége hatszáz
2012. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, de sosem azt az embert szapultam, akit helyettem választott az illető (már ha egyáltalán választás kérdése ez)
2012. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt. 5 év után, de akkor végleg, hálistennek, és ma már egyáltalán nem izgat.


21L

2012. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak hírből ismerem a viszonzott szerelmet. Bár lehet, hogy én szerencsére csak a vonzalmat és rajongást tévesztettem össze a szerelemmel.
2012. nov. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Igen, néha több év is kevés hozzá. Ez a tapasztalat.


21/N

2012. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azt szoktam kérdezni, hanem hogy ez kell neki??? Akkor menjen is! Persze akkor állok így hozzá, ha bunkóznak velem direkt mikor tudják hogy érzek... Még sosem utasítottak vissza szépen, mindig csak szemét módon. Sebaj, az gyorsította a kiábrándulást. :)
2012. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!