Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú ismerős olyanokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú ismerős olyanokat kérdez, hogy volt-e már komoly kapcsolatom, meg bókol, akkor mindenféleképpen többet akar barátságnál?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy csak barátkozni akar, vagy mást is. Mert ha az utóbbi, akkor inkább lépek. Nem akarom, hogy hiú reményeket tápláljon irántam.
2012. nov. 30. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
dugni akar.
2012. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Ha egy fiú..." honnan tudjuk? Szerinted minden fiút egy sablon szerint gyártanak?
2012. nov. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Sehonnan nem tudhatjátok, én személyes véleményekre vagyok kíváncsi, hogy ti, hogy gondolkodtok, kérdeznétek-e ilyet attól a csajtól, akivel csak haverkodtok.
2012. nov. 30. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Sosem kérdeztem egyetlen lánytól sem, hogy volt-e már konmoly kapcsolata, és fel sem merült bennem. Szóval erről ennyit tudok mondani.
2012. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint még nem volt nőd, tőle csak megkérdezted volna. Esetleg lány vagy? Amúgy nem értem mit kell kielemezgetni egy kérdést, a lényeget szerintem sokan felfogják.
2012. nov. 30. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem elemezgetem a kérdésed, válaszoltam rá: nem tudom megmondani, kitől kérdeznék ilyet, mert senkitől nem kérdezném meg.

A srácnak meg ezernyi oka lehet, hogy ilyet kérdez: össze aakr jönni, vagy csak barátkozni szeretne. Ez csak egy kérdés asok közül, amit valószínűleg feltesz. (és valószínűleg számára fontosabb volna a "van-e komoly kapcsolatod" a "volt-e már komoly kapcsolatod" kérdésnél.)


És volt, van is "nőm".

2012. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!