Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szalagavatón a végzősöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavatón a végzősöknek (fiúknak) fel kell kérniük egy szintén végzős lányt akivel táncolnak majd vagy ezt kijelölik, hogy ki kivel táncol?

Figyelt kérdés
egyáltalán muszáj táncolni? most 11.-es vagyok és egy végzős ismerősöm sincs aki elmagyarázná ennek az egésznek a müködését
2012. nov. 30. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez iskolától is függ!Nálunk meg volt előre beszélve,h ki kivel fog táncolni,mert nyilván én sem szerettem volna,h ha a fiúnak a hóna aljáig érek csak!
2012. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nálunk vegyesen van (holnap lesz a szalagavatóm) - akinek konkrét elképzelése van a partnerét illetően, az azzal táncol (felkéréses alapon), de aki nem talált párt, annak kijelöltek. Nálunk lehetett hozni külsőst is, így sokan barátjukkal/barátnőjükkel táncolnak.


Nem muszáj keringőzni (a mi sulinkban legalábbis), én sem fogok, csak a szabad tánc (bál) részén esetleg :)

2012. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hála istennek nálunk nem volt egyáltalán kötelező,nem volt olyan lány,akivel egyáltalán jóba lettem volna osztályból.A végére azért rájöttek az osztályomból a lányok hogy nem egy hülye gyerek ez,hanem egy tisztességes,csak akkor már késő volt ;)
2012. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem táncoltam a szalagavatómon.
2012. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
úúú,remélem én majd azzal a sráccal fogok,aki 8óta,amikor jött az osztályomba,első látásra belészerettem :) most 11es vagyok,és 8osztályosba járunk
2013. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sikerült, utolsó? :)
2015. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!