Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok állni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy bírjátok állni a szemezést, hogy nem nevetitek el magatokat?

Figyelt kérdés
Amikor egymás szemébe nézünk pl valamelyik fiú osztálytársammal, akkor érzem hogy félre kell néznem, mert elmosolygom magam. Ha meg rámosolygok azt biztos félreérti, ha nem vagyunk olyan jó baráti viszonyban. Persze aki tetszik nekem, annak a szemébe alig merek nézni, nemhogy még rámosolyogni. Más is van így? Lány vagyok.
2012. nov. 30. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ha a haveromra nézek mindig szakadunk, mert általában egy-egy cikis lépéseinkre gondolunk :D
2012. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátokkal nem szoktam szemezni, azzal szemezek, aki tetszik, nála pedig bőven belefér a mosoly.. Az pedig ha nm bírod állni a tekintetét hidd el nem baj, sőt a legtöbb fiúnak tetszik.. Én legalábbis ezt tapasztaltam.. 23/L
2012. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én már nem kislány vagyok. De én simán merek mp-ig nézni annak a férfinak a szemébe aki tetszik. :)) persze elmosolygom magam és elveszem a fejem egy pár mp után. De azért nem árt ha 5-12 mp-ig is birod. Én már birtam vele 12 mp-ig is. És még beszélnünk se kellett hozzá.
2012. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sportot űzök a szemezésből, különösen buszon, villamoson, héven. Sokszor bejött.
2012. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jaj tegnap pont szemeztem egy sráccal, és elröhögtem magam. rám nézett, ránéztem, elkaptam a tekintetem, ő is, majd ez így 3-4X-szer lejátszódott, a végén elkezdtem röhögni, ezért gyorsan leléptem. ez a szemezés dolog nem nagyon megy nekem.:P
2012. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a szemezés közben kikapcsolok mindent és olyan mintha közelvonzanám a férfit ahogy mélyen a szemembe néz sokáig. Nem gondolok semmire, még röhögni se tudok, max. mosolyogni, de az nem gáz, mert ő is. Persze ez csak férfival működik. Mással nem tudnám megcsinálni, csak vele.
2012. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni,hogy ez csak EGY férfival működik. #6-nál
2012. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki hogy ennek a pasinak a szemébe nézek:

[link]


No ettől egy picit jobban csillogott a szeme és nem tudtam levenni róla. Ha ezt birod állni úgy 8-10 mp-ig akkor az már igen! Azt mondják ilyenkor már szerelmes a férfi ha így csillog a szeme.


Ez a szemezés, nem az ha néha összenéztek 2-3 mp-re. Muszáj megmutatnod, hogy tovább birod. Ha sokszor rádnéz ne félj tőle. Elvileg a férfinak kell tovább bírnia mint a nőnek és csúcs ha a férfit kapod rajta és "rajtamaradtsz" a szemeddel.

2012. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!