Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a buszon egy fiú régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a buszon egy fiú régebben kicsit feltűnőbben nézett, de én nem viszonoztam a szemezést ezért úgy érzem mindent elrontottam. Hogyan érjem el hogy újra észrevegyen?

Figyelt kérdés

Kb.3-4 hete vettem először észre hogy a srác egy kicsit jobban néz a szemembe,de én elvittem a tekintetem,mert nem éreztem iránta semmit.Tulajdonképpen nem is törődtem vele.

De az utóbbi egy hétben megtetszett és azt vettem észre hogy most már csak annyi hogy rám néz ,mint bárki másra, és leszáll a buszról.


2012. máj. 13. 10:16
 1/5 DiMalto ***** válasza:

helló szia.....foglalt ez a hely.....bla...bla...bla...

ha nem kezdeményezel kommunikációt,ne várj csodát!!!!

2012. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mindig a barátaival van...ezért nehéz
2012. máj. 13. 10:23
 3/5 DiMalto ***** válasza:
nem nehéz az hidd el,csak túlzottan rá vagy parázva..
2012. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el te szemezgetni vele.Feltűnően nézd és 1-2 próbáld ne elfordítani a tekinteted.1-2 alkalom után már őt is elkezdi érdekelni...Most ez jött :P Én is várom egy lány tekintetét de hát mostanában nem nagyon jön össze..:P
2012. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már kissè elkèstem a válaszolással dee a tippem a kèsöbbiekben is bejöhet nekem bejött az eddigi összes barátomat így hòdítottam el ;d ez egy egyszerű és hatásos mòdszeer

-Egyszerűen nézz a szemébe és mosolyogj!

ha már vissza mosolyog akkor onnan már csak beszélgetést kell kezdeményezz de legyel vicces és kedves is^^

De ha nagyon lenyűgözted akkor majd ő fog beszélgetést kezdemènyezni:)

Sok szerencsét!

2012. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!