Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnám meg az a lányt, akit ma (2012.11.30. ) láttam az Ázsia Centerben?

Figyelt kérdés

kb. 172-175 cm magas, vékony, kék szemű, talán vállig érő barna hajú, nagyon szolid, szerény, kedves kb. 18 és 25 év közötti lány mellett vásároltam ma az Ázsia Center bal oldali épületszárnyában. A lány akkor

éppen táskákat válogatott. Feltehetőleg az apukája volt vele, aki közben néha telefonált is.

Sajnos nem mertem megszólítani, mert én meg az anyukámmal voltam. :) Azóta is bánom, és állandóan csak rá gondolok. Nem lehetne valahogyan megtalálni? Talán ha valakinek van ilyen ismerőse, akire ráillik a személyleírás, és megkérdezné tőle, hátha éppen ő volt? Köszi minden tippet előre is.



2012. nov. 30. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg féjszbukon xd
2012. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Ha akkor nem merted megszólítani, akkor most se mernéd.
2012. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2012. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Menj be, mond hogy titkosügynök vagy, kérd el a biztonsági felvételeket (egy gyilkosság ügyében nyomozol), keresd meg a lányt a videón, egy jó pillanatban mikor látszik az arca mentsd el a képet.


Utána kiteszed fb-ra egy szokásos gyík szöveggel amit mindenki megoszt és max pár nap múlva meglesz!

Örülök, hogy segíthettem:)

2012. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

parszazezer ilyen lany letezik....:D

honnan tudhatnank ki vasarolt ma ott?

sajnos nem eltel a pillanattal, valoszinuleg soha tobbe nem latod.. ennyi a tortenet vege

2012. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jóindulatú válaszoknak! Budapesten történt,

itt van az Ázsia Center. (Nem akarok neki reklámot csinálni.)

Akik pedig csak piszkálódni akarnak, azok gondoljanak

bele, hogy milyen lenne ha az én helyzetemben lennének!

Abban bízom, hátha valakinek az ismerőse akart venni

egy új táskát, és így összefutnak a szálak. HÁTHA! :)

2012. nov. 30. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Innen már nehéz lesz! A 4-es válasz tetszett!:D sok sikert.
2012. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!