Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Vagy mit akarhat? (légyszi olvassátok L)

Figyelt kérdés

Randiztunk, aztán kiderült, hogy végülis osztálytársak lettünk. Rögtön megváltoztak a viszonyok.... azóta hozzám se szól. Hiányzik.... nagyon. És minden nap látom. :/ ráadásul más srácok is fűzik.


Miért csinálta? Van még esélyem? Tényleg el kéne felejtenem?



Hozzá tenném, hogy rendkívül sok energiát fektetett abba 3 hétig, hogy elkerüljön. Látványosan felkapta magát ha ott voltam valahol, ha valahol ott álltam átvonult és még be is jelentette a másik társaságban hogy "bocs csak nyomul rám egy srác" átkérte magát az én csoportomba pl. abban a kis teremben van folyton ahol én pedig van egy nagyobb is a többiekkel. Mindig ott ül, áll valahol a közelemben, mindig úgy, hogy lát, figyel, néz, hallgat. Múltkor még a sorban is majdnem mellettem jött. Suli után szinte megvárt, aztán átment az út túloldalára amikor jöttem. Tudta, hogy jövök, hiszen végig szemmel tartott.


Ez változtat valamin?



2012. szept. 24. 19:09
 1/4 TOMAtm ***** válasza:
s*ggfej egy lány lehet.én letojnám.
2012. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húú, hát elég érdekes. Most vagy nem akar Tőled semmit, és kerül, nehogy a többi fiú azt higgye, hogy Ti randiztok. Vagy nagyon is tetszel neki, csak össze van zavarodva, és azért viselkedik így. Szerintem menj oda hozzá, és kérj Tőle egy új randit:) Még ha vissza is utasít,akkor is jobb tisztázni, minthogy ebben a bizonytalanságban maradj.
2012. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy visszautasítaná. Randizni többet nem fog velem, főleg így nem, hogy barátja van.


Lehet, hogy bejövök neki, de van valami a személyemben amit nem mer a közösség előtt felvállalni?

2012. szept. 24. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a lány kicsit ejtett téged. Jegeld a témát, szerintem. Ha érdeklődik irántad, beszélgess vele, de ne kezdeményezz semmit.
2012. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!