Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti elengednétek a 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Ti elengednétek a 16 éves lányotokat egy szalagavató afterpartira? Ha igen, milyen feltételekkel? ( meddig? ) Milyen ruha az ami már túl kihívó/rib*ancos lenne ennyi idősen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szülő,de azért gondoltam leírom a vélaményem...Túlpörgöd a dolgot. Én pl 20 éves vagyok,mindig elmehettem mindenhova,és addig maradtam,ameddig akartam...És szinte biztos,hogy ha majd gyerekem lesz én is azt fogom tenni,amit a szüleim. Most kezdtem az egyetemet,és csak azt látom lépten nyomon,hogy 2 fajta egyetemista van az,aki kiegyensúlyozott,és vannak a kalitkából kikerült őrültek,akik vadállatra isszák magukat,széttombolják az agyukat,és még egyetemre sem járnak. Meg kell találni az egyensúlyt... Szerintem engedd el:) És 16 évesen képes eldönteni szerintem,hogy milyen ruhát akar felvenni. Valahol szerencsésnek érzem magam a gyerekeddel szemben...
2012. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Bocsánat, de nekem úgy tűnik, hogy a kedves (nedves) szülő a lánya p*nciját féltegeti! Jól gondolom?

Biztos! Ha elmegy úgy ahogy a lány gondolja az a legjobb választás. Minél több dolgot írsz elő és tiltasz meg neki, annál hamarabb fogja magát megb*szatni egy sráccal.


Summa summarum a legjobb ha elengeded úgy ahogy ő szeretne oda menni.


Csók

2012. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában egyszer van szalagavató az ember életében, így igen.
2012. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!