Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy sok fiú/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy sok fiú/férfi valójában előnyös külsejű és csak azért nem arat, mert korábban tönkretették az önbizalmát?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkodtam már ezen. Ismerek több olyan férfit, akik külsőre teljesen rendben vannak, az értelmi, érzelmi képességeik is rendben vannak, mégis sikertelenek a nőknél. Még nekem is mondták többen, hogy nem értik, mi van velem, az én adottságaimmal nem lehetnék egyedül.

Ami őket illeti, tudom, hogy voltak kellemetlen tapasztalataik, ahogyan nekem is. Az utóbbi időben már képtelen vagyok elhinni, hogy valaha is sikerül majd. Ez mennyire általános?



2012. nov. 30. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert aki valóban előnyös külsejű, azt a csajok szedik fel. Nem hagyják veszni, odamennek hozzá, stb...
2012. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az önbizalom rengeteget számít. ismerek én olyan pasit aki ugy néz ki mint aki 1 horrorfilmből jött és kb 110kg, de általában van nője. rengetegen elküldik de sosem adja fel hanem megy tovább.

hiába nézel ki jol ha nincs elég önbizalmad pár kosár után továbbmenni. :)

2012. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés. Egyébként az a fura, hogy engem az ilyen cicababák szoktak lerondázni, ellenben az átlagos vagy csúnyácska lányok helyes, cuki, aranyos fiúnak tartanak és nem egy olyan ajánlatot kaptam már lánytól, hogy járnék-e vele. Egy volt a gond, hogy mindegyikük távol élt tőlem, ez a facebook-os, netes ismerkedés átka, sajnos.

Én személy szerint nem merek már próbálkozni azóta, mióta csúnyán kigúnyolt egy lány nem is egy ember előtt égtem, nagyon rosszul érintett a megalázáss, haverom persze visszaszólt neki, de attól még csúnya sebeket kaptam egy-két felszínes, szívtelen, elkényeztett lánytól.

Persze tudom, hogy nem vagyok jó pasi, de sosem fogom megérteni mi értelme van egy másik embert megalázni, kigúnyolni. Emlékszem, mikor a sulimban még általánosban kigúnyoltak egy lányt folyton, nekem valahogy sosem ment ez a gúnyolódás, már akkor másabb voltam, mint az emberek többésége, a mai napig különc emberke vagyok kicsit.

2012. dec. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem mondták elég sokan már h jól nézek ki, és igen jól szétcseszték az önbizalmam. Többször is próbálkoztak már nálam, suliban nézett egy csaj egyfolytában, nem mertem oda menni hozzá, 2x leszólítottak az utcán.
2012. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!