Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi a vagyok. Nagyon szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi a vagyok. Nagyon szeretek ujjatlan pólóban lenni, azon belül is főleg a békahátúban. Nekem ez jó áll mert jó testem van. Szerintetek előnyös ez egy férfinak?

Figyelt kérdés
Mondjuk az igaz, hogy nagyrészt azért is hordomm, mert reménykedek abban,hogy hátha így könnyebben szerzek barátnőt:)
2010. szept. 23. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
és ha nem előnyös akkor megütsz?
2010. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem sose tetszettek az atlétás fiúk,vagy aki ujjatlant hord... tudom,nehéz mondjuk nyáron is hosszú ujjúban lenni,de pl. egy elegáns férfi hétköznapokra minimum rövid ujjú inget hord,vagy rendes hosszú ujjú inget,és legfeljebb feltűri.
2010. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az osztálytársamnak jól áll az ujjatlan, de eddig csak rajta akin láttam és fiúból van.
2010. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nincs baj vele.
2010. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia! Van akinek jól áll, de nekem nem tetszik, főleg nem ősszel. Én az inges szövetnadrágos férfiakra bukom.
2010. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Legalább van önbizalmad...
2010. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
fényképezd le magad benne,küld fel ide linken kerszetül és vagy lehurrognak vagy nyáltcsorgatnak.Ennyi.vágd le a fejed ha nem akarod h látszódjon.
2010. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hogy kell levenni a képről a fejemet?
2010. szept. 23. 16:51
 9/16 anonim ***** válasza:
akár paintbe is le tudod vágni...
2010. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
letéped
2010. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!