Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfinek ez elég jel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek ez elég jel?

Figyelt kérdés
Ha mélyen nézek a szemébe, bár komolyan mosoly nélkül teszem, abból érti, hogy valami rezgés van bennem irányába?
2012. dec. 1. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
hát a minimum egy mosoly lenne, aztán ha viszonozza a szemezést (hülyén fogalmazva) akkor tovább léphetsz egy "hello"-ra.
2012. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha picit túlzásba viszed ezt a fajta nézést, akkor már tutira feltűnik valami :) De nem mindenkiből vált ki azonnal reakciókat. Lehet, hogy fennakad a dolgon, de nem biztos.

Szóval így nem lehetsz biztosra, de azért több mint a semmi ;)

2012. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne "hello"..! Ez mi már? :S

Inkább "Szia! :)"! :D

2012. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Farkasszemet akarsz vele nézni? :D Azért egy mosoly nem ártana hozzá.
2012. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért nem mosolygok rá, mert egyszer azt mondta, utálja azokat a nőket, akik a cégnél nyomulnak rá, a jelentős része riba_nc, fűvel-fával dugnának.


Nekem komolyan tetszik, nem szeretném hogy félre értse. Szeretnék megismerkedni vele, nem szexet akarok.


Ezért nem merem a mosolyt kezdeményezni.

2012. dec. 1. 14:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor a legegyszerűbb, ha valahogy tudatod vele. Inkább hívd meg egy kávéra vagy teremts valami alkalmat egy kis beszélgetésre, ahol sugalmazhatod felé a dolgot. Ez a nézés nem fog jóra vezetni így tényleg :D


Legalábbis ha velem ez történik, akkor nehéz a döntés. Volt már rá példa, hogy a csaj hívott meg engem, mert nekem igazából fel sem tűnt a dolog és tök jól elbeszélgettünk, de végülis én nem akartam semmit a párom miatt (akiről meg ő nem tudott). 24/F

2012. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kerülném az ilyen meghívom dolgot. Csalódott már, elég negatív a véleménye, de tündéri férfi ennek ellenére. Nem ismerem annyira, párszol váltottam szót a munka miatt, de mosolygott, segített, mindig aranyos volt velem.


Nagyon félek, hogy félre érti, akkor le nem mosom magamról a sztereotípiáját. Remélem értitek.

2012. dec. 1. 15:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig ha komolyan gondolod, muszáj lesz lépned valamit :)
2012. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, de pont ez a dilemmám. Hogyan tegyem, hogy érezze, hogy kedvelem, de keverjen össze a szexre hajtó libákkal?


Én komolyan vonzódom hozzá.

2012. dec. 1. 16:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem túlbonyolítod :D Ha odamész hozzá beszélgetni és érdeklődsz iránta normális keretek közt, akkor ő is látni fogja, hogy mi a helyzet. Biztos lehetsz benne. Ha eltelik egy kis idő, mondjuk egy hét és még mindig így gondolod a dolgot, akkor fizikailag is közeledhetsz hozzá. Nem lesz ebből gond, max. azt mondja, hogy nem szeretné. Akkor még mindig megkérdezheted, hogy miért. Csak bátran. Ha komolyan gondolod, nem veszíthetsz semmit ;)


Velem is volt többször ilyen. Az igazt megvallva, örültem neki, hogy még vannak normális lányok a világon :) De már foglalt voltam. Ettől függetlenül jól elbeszélgettünk és örültem a társaságnak.


Még mindig én vagyok 24/F

2012. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!