Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem elég gáz, amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem elég gáz, amit a barátnőm csinál, én soha nem tennék ilyet. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Gondolom nem egy új dolog,de kicsit furcsállom,hogy a legjobb barátnőm már lassan 2 éve együtt van a barátjával,ennek ellenére a suliban simán ölelgeti a barátja haverjait(!!),megfogja a kezüket,stb. Rákérdeztem,hogy ez szerinte oké-e,erre rámförmedt,hogy azért,mert nekem nincsen pasim,szálljak le a magánéletéről. Szerintetek nem gáz ez egy kicsit? Én nem tudom elképzelni,hogy csak úgy odamenjek a barátom legjobb haverjához,és elkezdjem ölelgetni az iskola közepén....
2012. nov. 29. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
ha jóba vannak miért ne?
2012. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tetszik-nem tetszik, igaza van. ennyi erővel végigmehetnél a hármason, és kioktathatnál minden prostit, hogy szerintük nem gáz-e, amit csinálnak. bemehetnél minden második abc-be, és kérdőre vonhatnád a pultost amiért az orrát túrja mielőtt kiadja neked a fornettit. megkérdezhetnél minden második tanító szakos hallgatót, hogy szerintük nem gáz-e, hogy 300 pontokkal jönnek továbbtanulni. cica, foglalkozz a saját életeddel. elmondhatod a véleményed a barátnődnek, az feladatod is, de egyébiránt ne üsd más dolgába a nózid.
2012. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
a barátnőd egy ribanc, és nem is a barátnőd, ha rádförmed.
2012. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most mi van ebben, nem kell leszólni... Megkérdezte a barátnőjét, szerinte ez oké-e? Bár egyértelmű volt, hogy igen, különben nem csinálná, de ennyi.


Ha a barátaink véleményére sem vagyunk kíváncsiak, mikor lehet, hogy kezdünk elfajulni, akkor nem tudom mit vártok ettől az élettől...

2012. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as, azért ribanc mert ölelgeti a barátja legjobb haverjait????

kapjatok már észbe a barátja legjobb barátaival valószínűleg sokat lóg együtt!!! előfordulhat hogy kedveli őket, ha közel állnak hozzá miért ne ölelgethetné? ettől miért lenne ribanc? ölelés nem ugyanaz, mint lesz.pni valakit

2012. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi.
2012. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem is megölelnek a barátaim haverjai, ha meglátnak, mert megörülünk egymásnak, ebben nincs semmi szexuális tartalom!

Vagy akár egyéb helyzetekben is... nincs ebben szerintem semmi rossz, a barátomat se zavarja cseppet sem. Sőt, örül, hogy a haverjaival jóban vagyok.

Szerinted egyébként ez miért probléma? Nyilván nem fognak a barátja haverjai semmi rosszat csinálni vele, ez abszolút csak haveri dolog lehet!

21/L

2012. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!