Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Van egy srác, tetszik nekem és én is neki. (Sokan mondták ) Azt mondták nekem nem rég, hogy szerintük ( barátaim) belém szeretett.. De most megváltozott a srác. alig látom, elkerül, csak akkor néz ha azt hiszi h nem látom. most akkor mi van vele??már nem érdeklem?? valaki segítsen.
2012. dec. 1. 15:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
"csak akkor néz ha azt hiszi h nem látom" !!! van még kérdés?
2012. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
nem értem.
2012. dec. 1. 16:03
 3/32 anonim ***** válasza:
mi az, hogy nem érted? ez pofon egyszerű! ha még mindig bámul téged, akkor még mindig tetszel neki! ennyi... valószínűleg azért viselkedik így, mert azt hiszi esélytelen, és el akar felejteni, de hébe-hóba kell neki egy adag a látványodból! :)
2012. dec. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
és most mit csináljak?
2012. dec. 1. 16:06
 5/32 anonim ***** válasza:
Szerintem is! Kezdeményezz te! :D
2012. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát, mert azt szereti! vagy pálinkát! írj neki, hívd talira, vagy haverkodj vele, azt majd lesz, ami lesz... de úgy néz ki, mindenképp neked kéne kezdeményezned!
2012. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
nem merek oda menni hozzá.
2012. dec. 1. 16:08
 8/32 anonim ***** válasza:
hát ez így nem lesz jó... akkor írj rá, vagy valami! de ne félj!
2012. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Miért nem mersz? Látod, hogy nem hiszi el, hogy bejössz neki. Muszáj kezdeményezned! :)

Elég csak beszélgetni... ha más nem, akkor FB, de inkább élőben! :)

2012. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
és hogyha oda mennék hozzá mit mondanék neki? nem lehet h ott hagyna mert "elakar felejteni"? vagy bunko lenne, mert azt hiszi h nem érdekel.. már beszélgettünk neten, én kezdeményeztem de nem lett belőle semmi..
2012. dec. 1. 16:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!