Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? A egyes fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? A egyes fiúk miért szoktak ilyeneket írogatni a lány üzenőfalára? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány, akit még novemberben (2-3 hete) ismertem meg, azóta rendszeresen, heti 3x találkoztunk edzésen (kosarazunk). Nem igazán tudok róla semmit, ha beszélgetünk akkor se a magánéletéről, hanem mindenféle lényegtelen dolgokról.

Elhívtam randira tegnap, viszont ma mikor facebookon megnéztem az üzenőfalát, láttam, hogy az egyik fiú ismerőse ezt írta a falára: "Szeretlek te Tunderlany! <3 <3 :*"


Mit jelent ez??? A fiú a barátja lehet? De akkor miért mondott nekem a lány igent a talira??? Vagy egyes fiúk csak dobálózna a "szeretlek" szóval??? Szerintetek mit akart a lánynak mondani? Kérdezzem meg?

Mindenesetre a szívem mindjárt kiugrik a helyéről, a gyomrom meg össze van szorulva...:S


17


2012. dec. 1. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

néha nekem is szokott pl a legjobb barátom ilyen "szeretlekes" postokat írni vagy komikat.. szóval nem biztos, hogy a barátja..

viszont az nem mindegy, hogy RANDIRA hívtad vagy csak találkoztok??? mert ha csak tali, akkor meglehet hogy van barátja és csak szimplán haverkodni akar veled...

2012. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

úgy kérdeztem, hogy "van-e kedved eljönni velem ....-ba ...-kor?"

nem tudom, lehet hogy csak haverkodni akart, de remélem nem :S

2012. dec. 1. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
azt is elmondhatnád hogy a lány mit kommentelt erre a bejegyzésre az üzenőfalán
2012. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lájkolta és egy szívet meg egy mosolygós jelet válaszolt. :S

Teljesen kikeszit ez a lány..

2012. dec. 2. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!