Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány idézeteket szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány idézeteket szokott kiírni az üzenőfalára akkor az az érzéseit taglalja? (megmagyarázva lent)

Figyelt kérdés

Kicsit furcsán lesz megfogalmazva. Máshogy nem igazán tudom. 19/f


Van egy lány akivel kölcsönösen szimpatizálunk, csak most vizsgaidőszak van és nem nagyon találkozunk. A vizsgaidőszak után össze akarok majd jönni vele.


Szokott idézeteket kiírkálni a falára ezek jelentenek valamit így szerelem, érzései szempontjából?


Pár napja Pl, ezt írta ki. Ezt most beképzelném magamnak vagy valóban van logika abban amit írok ? " “Megtanultam, hogy az emberek elfelejtik, amit mondasz, és elfelejtik, amit teszel. Az egyetlen dolog, amire emlékezni fognak az, hogy milyen érzéseket váltottál ki belőlük.”"


2011. dec. 18. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az érzéseit írja, de nem feltétlenül. lehet, hogy csak tetszett neki az idézet.
2011. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"lehet, hogy csak tetszett neki az idézet." <- Ez!
2011. dec. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magyarul idézetb*zi...
2011. dec. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tetszik neki az idézet.
2011. dec. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én azt figyeltem meg, hogy a lányok szeretik halmozni a közhelyeket, főleg az érzelmieket, mert ezzel az érzelmi világuk fejlettségét akarják nyilvánvalóvá tenni. Legtöbb esetben fingjuk sincs arról, hogy mit írnak, de most már ez is trendi. Szerintem ne képzelődj, hanem mozdulj rá a csajra. Valószínűleg csak "úgy" tetszik neki ez az idézet.
2011. dec. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én soha nem írok ki olyan idézetet, amivel valamilyen szinten nem értek egyet. szóval nálam mindig van valami érzelmi alapja.

19/L

2011. dec. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem-nem, ezt úgy hívják, hogy attention-whore. mivel saját gondolatai nincsenek, így próbálja meg felhívni magára a figyelmet.


legdurvább al-faj ebből aki paul coelho idézeteket másolgat be, amik kb olyan komplikáltak egytől-egyig, hogy:


"az ég kék, de este mégis sötét"


szóval ne vonj le belőle következtetéseket, az rak ki idézeteket akivel a világon semmi nem történik, ezt így tudják kifejezni látványosan. akit rendesen dugnak az max zenét rak ki.

2011. dec. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm ezeket a hülye idézeteket. Láttukon nem tudom, sírjak-e vagy nevessek. Ez is csak egy divathullám, mindenki egyfelől okosnak akar látszani, másfelől fel akarja magára hívni a figyelmet, hogy mekkora filozofikus művészlélek, mennyire szenved és mennyire nem értik meg. Amikor ilyenek alatt válaszok vannak, akkor többnyire ezt látom: "Na mi a baj, édes? Mesélj! -Áhh, hagyjuk... nem érdemes" vagy valami ilyesmi. Csernus ezeket hívja "figyelemk*rváknak". A vicces az, hogy azok az emberek (nem csak lányok), akik ilyeneket a leginkább irkálnak, tapasztalatom szerint a legsekélyesebb emberek, akik követik az összes hülye divatot és állandóan részegednek a bulikon.
2011. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Én azt figyeltem meg, hogy a lányok szeretik halmozni a közhelyeket, főleg az érzelmieket, mert ezzel az érzelmi világuk fejlettségét akarják nyilvánvalóvá tenni. Legtöbb esetben fingjuk sincs arról, hogy mit írnak, de most már ez is trendi. "



Magam sem fogalmazhattam volna pontosabban!:D

2011. dec. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!