Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez minek a jele lehet? Női baj.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minek a jele lehet? Női baj.

Figyelt kérdés
Mi lehet? Tavaly szeptember óta szedek fogamzásgátlót. Nemrég teszteltem, csak úgy ellenőrzésképpen, mert keveset véreztem az utolsó szünetben, negatív lett. Azóta egyszer csúsztam a tabival, az első hét utolsó (7.) szemével és a párom belémélvezett, mielőtt még észrevettük. Este kellett volna bevennem, másnap délután pótoltam rögtön és bevettem az aznapi, 8.-at is. Most sárgás-átlátszós nyúlós folyásom van, sok.. Nincs itt anyukám akitől megkérdezzem és nem abban a városban vagyok ahol a nőgyógyász van, szóval szeretnék pár tippet, mielőtt emiatt hazarohannék.. :( Most járok a 13. szemnél. Lehet a stressz az oka? Teljes idegösszeomlós két napom volt és azóta van. Valaki, SOS!
2012. dec. 1. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Sárgás folyás az leginkább fertőzésre utal, ami lehet gombás vagy bakteriális. Ahogy tudsz, menj nőgyógyászhoz.
2012. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!