Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen fiúk miért hiszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen fiúk miért hiszik magukat akkora királynak? (17-18-as korosztály)

Figyelt kérdés

Ezek az "olyan részegre iszom magam,hogy a nevemet is elfelejtem" típusok,meg akik versenyt rendeznek abból,hogy hány lányt visznek 'táncba',akik mindenkinek beszólogatnak,lenézik a másikat,stb. Ezek miért gondolják,hogy ők sz.rták a spanyol viaszt?!

17/L


2012. dec. 1. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy ellenreakció. Ezzel kompenzálják a belső szorongásukat, kisebbségi komplexusukat. Kitaláltak maguknak egy ilyen személyiséget, hogy álarcként szolgáljon nekik, mert elgondolkodtak, hogy hogyan ne legyenek talpnyaló kedves csicska srácok. Pont ezt a szintén gagyi módját választották. Félresikerült emberek. Belül eléggé nyomorulatan ézik magukat. Az iszákosok is főleg azok, akik nem bírják magukat elviselni, ezzel oldják a belső stressz. Sokan a nőkhöz se mernek odamenni úgy,hogy ne pizánának be előtte, csak ettől tudnak janik lenni. Elárulom, így nem nagy show.
2012. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A piálós embereket én sem értem. De a bezsólogatós, leszarom a másikat dolog az müködik. Én is voltam ilyen h minden csajt aláztam és nem vettem emberszámba erre nem is vagyok büszke, de a csajok ragadtak és nem lehetett öket lekoptatni. Azóta megváltoztam és normális lettem és nincs csajom. Ugy hogy ezt a kérdést a csajok válaszolják meg. Most lehet mondani, hogy megérdemlem mert ilyen voltam, És probáltam ezt a stilust felvenni és a csajok erre gerjednek esküszöm mert bejön csak éppen érzelmi nyomorékká teszi ez a stilus az embert.
2012. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy miért? Azért, mert sajnos tényleg azok lehetnek sokak szemében. Ezek a "rosszfiúk" sokkal kelendőbbek, mint a jók, mert a jók olyan "átlagosak", "unalmasak", és ez borzasztó "ciki". Azért viselkedhetnek így, mert sok lánynak ez tetszik, mert milyen macsóság már sakálrészegnek vagy nagy csődörnek lenni. A lányok többsége sipákol, hogy a fiúk így, a fiúk úgy, de a normális srácokra sokszor rá se néznek (tisztelet a kevés kivételnek).
2012. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyen menő gyerekek, mert még nem b.szták szájba őket. Majd eljön annak is az ideje:)
2012. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé el vannak itt túlozva a jó és rossz gyerek fogalmak. A jó fiú vagyokról ha beszélsz, az inkább a nyálas behódolós talpnyalót takarja voltaképp, az miért volna vonzó? A rosszfiú is ezen a fúrumon bőven el van túlozva. Az szintén mért volna vonzó, ha még köszönésre se méltatsz egy nőt, ha miva'picsha -nak becézed, ha nyilvánosan megalázod, azt miért szeretné? Semmi értelme. Ezek a béna szélsőségek. Kizárt dolognak tartom, hogy ezekre a jellemekre akármelyik nő is bukna. Az erős, de főleg akaraterőben kiemelkedő, kiforrott személyiségeket szeretik a nők, nem az ilyen 'gumi'-vagányokat. Azok ,akiknek van mire feszíteniük, azok nem arcoskodnak igazán. AZok sosem kezdenek balhét, csak befejezik azt! Jól összehajtogatják az ilyen kis flancolós, beszólogatós arcoskodós majmokat.
2012. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, te NŐKről beszélsz, viszont egy 17-18 éves lányt nem nagyon lehet nőnek nevezni, ahhoz nem elég érett. Ennek megfelelően a legtöbbnek f*ngja sincs arról, hogy milyen egy igazi férfi (ami valószínűleg amúgy is marha kevés ebben a korosztályban). A jófiúk meg nem feltétlenül talpnyalók, attól, hogy valaki udvarias, becsületes, intelligens stb. (vagyis "jófiú"), még nem biztos, hogy nyálas hízelgő.
2012. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig az a bevett gyakorlat, hogy az udvarias uriember, az minden napszakban nyomja a virágcsokrot orrba szájjba, reggel délben este szeretleg drágám, imádlak kedvesem, az egész életem rád épül, meghalok a tekintetedtől dumákat tolja ezerrel, már előre nyitja a kocsiajtót, letérdepelve, derék rabszolgaéknt kéri meg a nő kezét, romantikus gyertyafényes vacsorák tömkelegét nyomja minden éjjel látástól fuck-ulásig. Igazából ezek azok az eltúlzott talpnyalók. Szeirntem az udvarias lovagias férfi kategoria igazából ezt takarja. EZ egy túlzásba vitt szeretet. Pont aza gyerek abban a balázsshós linkben tegnap ugyanez volt. A nő nem tudja egyszerűen komolyan venni, mert szolgafajzat.
2012. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Addig nem lenne gond, hogyha az ilyen selejtekből csak pár példány létezne, de egyre több van belőlük (talán osztódnak?!)

A legrosszabb, hogy már 12 éves kortól kezdik ezt manapság..

2012. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!