Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen korosztályu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen korosztályu csajoknak a legformásabb a hátsojuk? Fiuk és lányok véleményére is kiváncsi vagyok (:

Figyelt kérdés
korosztály, hátsó

2012. okt. 17. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
18-22 között szerintem.de ez változó
2012. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AndreaMariann ***** válasza:
50%

Hát,egy 30 éves,egész életében sportoló,futó nőnek is lehet iszonyat csinos feneke,de a gének is lehetnek jók.

Én már minden korosztályból láttam csini hátsókat,de valóban a 18 felettiek viszik a pálmát többségben.:)

2012. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem éppen korosztályfüggő, de ha választani kellene, akkor a 17-18 év körülieké.
2012. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

van plöttyedt, hájas 18 éves, és kemény fenekű 30-as bombázó is

hülyeség a kérdés

2012. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés, mert nem lehet korosztályra lebontani. 14 éveseknek és 35 éveseknek is néha olyan fenekük van, hogy huhh...D
2012. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
18 :D
2012. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem korosztály, az amelyik sportol, annak van jó feneke.


Több 25-35 közötti ismerősöm van, akik mind sportolnak, kőkemény kerek fenékkel rendelkeznek és amúgy sem néznek ki annyinak, mint amennyi, ehhez képest végigsétálok néha "iskolaidő után" az utcán és jön egy csoport viháncolós lány, chipset zabálva, és egytől egyig mind túlsúlyos.


Szóval szerintem sport függő, hogy kinek van jó feneke.

2012. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!