Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám, mint lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám, mint lány, feltüntetni magam nála, nem csak mint haver?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, egy osztállyal alattam jár, de nálam 2 hónappal idősebb. Tényleg, nagyon helyes. Eddig csak hülyültem vele, szívattuk egymást stb. De most, egy sulibulin(14 leszek) nagyon-nagyon belezúgtam. Nagyon jól nézett ki. Finom illata volt, amikor elment mellettem. Na most. Nem vagyok olyan "kezdeményezzen a lány" típus, de rávettem magam, és megkérdeztem, akar-e velem táncolni. Akkor kicsit meglepődött, és nem tudta mire vélni a dolgot. Ekkor én próbáltam kicsit kimagyarázni a dolgot, mert a haverjai röhögni, "húúúúú"-zni, és lökdösni kezdték őt. Valami olyasmit mondtam, hogy azért kérdeztem, mert csak ott ül és telefonozik, akkor miért vette meg a belépőt stb. Ezután égő vörös fejjel eljöttem. A lányok, akik mellettem voltak, röhögni kezdtek, és rohantak elújságolni a többi osztálytársamnak a szitut. Mindegy. Visszamentünk táncolni. Átbeszéltük a dolgot, és megígérték, hogy nem szekálnak vele többet. Utána, a vége előtt megyek a folyosón, és ő pedig előttem ment. Hátra fordult, és azt mondta, hogy majd legközelebb táncol velem, most mennie kell. Persze, a lányok megint mögöttem voltak, engem előre toltak, neki meg szóltak, hogy várjon meg engem, és hogy "beszélgessünk".. Ekkor kínosan elnevettem magam, és mondtam neki, hogy menjen csak, nem tudom, mi ütött beléjük. Ő elkerekedett szemmel továbbindult, és zenét hallgatott. Én meg ott álltam, mint egy rakás szerencsétlenség.

Kicsit hosszú volt..

Na szóval. Hogyan tudnám "bedobni magam", úgy, hogy ne nézzen hülyénk, se nyomulósnak?

Negatív komikkal, pls mellőzzetek. Köszi. :)


2012. dec. 1. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak zavarban volt a haverok miatt, de az, hogy ő mondta, hogy legközelebb táncol veled, az mindenképpen jó jel. :)

Esetleg legközelebb odamehetnél valami ilyesmivel, hogy: bocs, hogy kellemetlen helyzetbe hoztalak múltkor - és akkor megindulhat a beszélgetés. :)

2012. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kipróbálom. :)
2012. dec. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!