Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másodlagos férfi nem jellegeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodlagos férfi nem jellegeket tudnátok írni?

Figyelt kérdés
szőrzet,mélyebb hang,keskeny csípő, széles váll tudnátok még?? :)
2012. dec. 1. 20:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Neked nem nő ki a melled.
2012. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis úgy látom, te Edit vagy. Neked kinő :D
2012. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
-.- látszik,hogy mennyire vagy értelmes :)
2012. dec. 1. 21:01
 4/20 anonim ***** válasza:
Édesem, nézz utána a google-ban a másodlagos nemi jellegeknek, és meglátod, hogy a nőknél kifejlődik az emlő, a férfiaknál pedig nem -> oda van sorolva. Az értelmességről pedig hosszas vitát folytathatnák, de ha még a google-t sem tudod használni, akkor felesleges köröket inkább nem futnék :)
2012. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Markáns arc.
2012. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Drágám,mielőtt ítélsz, gondolkodj. Utánanéztem természetesen,de a férfiakra nem találtam másodlagos nemi jelleget. Óh, igen?! Csak én nem olyan iskolába járok,hogy elég odaírni egy feladatra,hogy nincs melle és ötös... hanem minimum 7 jellegre van szükségem,de nem is hozzád hasonlók válaszára vagyok kíváncsi... mellesleg megnézném azt az okoskodó fejedet. :)
2012. dec. 1. 21:11
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyébként az ádámcsutka is, de ebben nem vagyok biztos.
2012. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ide való válaszokat! :) Valóban, mert az ádámcsutka okozza a mély hangot:) Eszembe jutott még egy nem jelleg: erősebb testalkat :D
2012. dec. 1. 21:16
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább akkor fejlettebb izomzat :)
2012. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

1."‘‘Biológia’’: A másodlagos nemi jellegek közé a kívülről is jól látható nemi különbségek tartoznak. Ilyenek, például a férfiak és nők csontozatának, izomzatának, szőrzetének, a hang magasságának, az emlők meglétének, stb. különbségei."


2. [link]


3. "A férfi másodlagos nemi jelleg


Szemben a nővel a férfi izomzata, csontváza, így testalkata erőteljesebb, ebből adódik, hogy fizikai teljesítőképessége nagyobb a nőkénél. Alkatilag a keskeny csípő és a széles váll jellemző. A férfi szőrzete is erőteljesebb, mint a nőé, a vastagabb hangszálak miatt hangja mélyebb."


4. [link]


Csak néhány oldal, amit találtam az elmúlt 5 percben. Egyékbént te nagyon félreértettél engem, ez egyáltalán nem okoskodás volt. Gondoltam van annyi eszed, hogy azt, hogy "neked nem nő ki a melled" nyilvánvalóan nem így fogod beleírni, hanem ha te már olyan elit iskolába jársz, ami nyilvánvalóan sokkal magasabb színvonalú, mint az egyetem (ahová bocsáss meg, de mégiscsak felvettek), akkor át tudod fogalmazni valami olyasmivé, hogy "nem fejlődik ki az emlő a férfiaknál". További kellemes napot, és sok sikert a dolgozatodhoz :)

2012. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!