Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi miatt van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi miatt van ez? Valaki megfenyegette? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jártam, tök jó volt minden, amikor találkoztunk, nem vettem észre rajta semmi furát. Viszont ma chateltünk és szakított. De még utána is azt írta, hogy szeret, meg "életemnek" nevezett, stb. Azt is mondta, hogy van még esélyem, csak adjak neki egy hónap gondolkodási időt. Meg visszahallottam ismerőseitől, hogy ilyen szerelmesnek még nem látták. Csak miattam csinált egy csomó olyan dolgot, amit amúgy nem tett volna meg. Ezek után nehezen hiszem el, hogy önszántábol szakított. Nektek mi a véleményetek? Szerintetek ő akarta ezt az egészet? Légyszi segítsetek, nagyon fontos!
2012. dec. 1. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
utána kell járni hogy miben sántikál vagy face to face kérdezt meg tőle hogy miért is.
2012. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezed? Szerinted mi honnan tudjuk?
2012. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jin ***** válasza:

Nem tudom ,de ha nem nyúlt drogba akkor segitek ha akarod:)

(Miután megkérdezed mit titkol segíthetek kiszállni belőle )

2012. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!