Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Én nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Én nem tudom eldönteni 16/L

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel hetek óta beszélgetek.(vagyis régen egy suliba jártunk) de mostanában felkeresett. Neki most szombaton bekellett mennie suliba,nekem viszont nem..Úgy volt,hogy elmegyek ma a barátnőmmel shoppingolni de írt egy üzenetet facebookon,hogy meglógott az utolsó órájéról,van-e kedvem vele talizni? Hárman mentünk ma...Egy csomószor belenézett a szemembe meg adott nekem egy személyes ajándékot. :) nekem nagyon bejön...szerintetek én is neki? :S vagy csak kedvességből ilyen? ja és amikor elköszöntünk tőle akkor a barátnőmnek pacsival köszönt :D és amikor én kerültem sorra akkor megállt és gondolkozott vagy 15 másodpercig valamin...(szerintem azon gondolkozott,hogy nekem hogyan köszönjön..pacsival vagy puszi vagy máshogy) vagyis nekem ez jött le belőle. meg álladóan írkál nekem facebookon piruló fejeket meg kacsintó smile-t :) és ma délután is fogunk találkozni...de most barátnőm nélkül,csak ketten.hogyan érjem el,hogy legalább megöleljen?

2012. dec. 2. 02:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk öleld meg te... amúgy gyanús hogy tetszel neki:D olyan 80% ... nem ismerem a srácot szóval 100ra nem tudom mondani...de esetleg ha megmondanád mi volt az a személyes ajándék.
2012. dec. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
biztos hogy akar veled járni..:)ugyanis randiztok kettesbe tuti bejössz neki;)
2012. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majdnem biztos hogy tetszel neki.:)
2012. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos h tetszel neki és járni akar veled!! :)
2012. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lelkesnoname válasza:

Kérd meg, hogy kommenteljen a kérdésedre és meglátod! (Y) :)

(Vedd igennek.. :D)

2012. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) személyes ajándék egy rózsafüzér volt :) ő is imátkozik és én is :) nagyon sok közös van bennünk.
2012. dec. 2. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!