Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy ez most mi. Tetszem neki, vagy mi?

Figyelt kérdés
Egy kurzuson veszek részt a héten, amiről készülnek videó felvételek és fotók. Ezt ketten csinálják, egy srác meg egy lány. A srác nagyon helyes, és engem ráadásul érdekel a fotózás, akár mint későbbi munkaként is. Szóval kitaláltam, hogy beszélni fogok velük, kérdezgetni a munkájukról, és így ürügyem is van, hogy beszélgessek a sráccal. Aztán volt egy ilyen fogas szerű, amire mindenki ráaggatott egy kartonlapot, és le akartam venni az enyémet, erre lerántottam az összeset, ő meg pont akkor jött be és jót nevetett, de nem szemét módon, hanem csak jól szórakozott, hogy bénáztam. Aztán amikor vissza akartam rakni az enyémet -naná hogy a legmagasabb izére akartam ráakasztani, amit nem érek fel, ott ugráltam, ő meg odajött mosolyogva, hogy majd felteszi nekem. Utána mondtam, hogy kérdezni szeretnék a munkájáról, ő visszaült a székére, és a mellette lévőről pedig össze szedte a cuccokat, hogy le tudjak én is ülni. De amikor beszélgettünk, akkor kicsit olyan vékony hangja volt, vagy nem tudom mintha félénk lenne... meg a sapkájával játszott, és nem is nagyon tartotta a szemkontaktust. Először arra gondoltam, hogy nem bír, vagy untatom, de kedves volt, és nem egyszavas válaszokat adott.. aztán meg hogy talán ilyen félénk srác, de pár perccel azelőtt láttam beszélgetni valaki mással, és tök laza volt vele, meg "normális" hangon beszélt, meg amikor a csajszival beszéltem, akkor is odajött a lányhoz, hogy menniük kell, és akkor sem úgy beszélt. Szerintetek tetszem neki? Párszor, amikor együtt volt mindenki láttam, hogy rám néz, de nem bámult, meg mintha sokszor fotózott volna felém, de lehet hogy csak beképzelem... és nem tudom hogy jár e azzal a lánnyal, vagy csak jó barátok, mert nem láttam egyszer sem, hogy fognák egymás kezét, vagy 'túl közel' ülnének egymáshoz, meg is értek úgy egymáshoz. És már csak 2 napig van ez a dolog, aztán vége, és lehet hogy nem találkozunk többé... szerintetek mit csináljak? -nem akarok nyomulni-
2011. júl. 29. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki : D kérd el az msn címét az nem nyomulás, viszont venni fogja a lapot ;D
2011. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki ;)) Ezért félénk még picit, ha többet fogtok még beszélgetni, akkor biztosan ő is bátrabb lesz :) ha ő nem kér e-mail címet, vagy nem kezdeményez találkozást, akkor szerintem te lépj felé ilyen téren:) De ha látja,h érdekled, akkor szerintem ő fogja elkérni hiszen annyira jó ürügyetek van rá! "Csak,h később is tudjunk még a fotózásról beszélni.." vagy "Valamikor fussunk össze, mutatok pár dolgot ezzel kapcsolatban" :D
2011. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

szombaton sajnos nem találkoztunk, szerintem nem is dolgoztak, de vasárnap igen. akartak is velem interjút csinálni, és én is elkezdtem fotózni néhány "tömegjelenetet" aztán a srác meglátta nálam a gépemet, és oda jött hozzám, és beszélgettünk a fotózásról :) és csinált egy facebook csoportot, aminek ő az alapítója, szóval be tudom majd jelölni. és a program végén is megkerestem őket, és beszélgettem velük, viszont a lány nyakában volt egy szép lánc, amit megdicsértem, ő meg megköszönte, és mondta, hogy a sráctól kapta... (el lehet képzelni milyen fejet vághattam :D) aztán a lány bedobta a témát, hogy jövőre megyek külföldre egy évre, mert erről beszélgettem vele, és a srác mondta, hogy jó lenne, ha megosztanák dolgokat a FB csoportban, hogy milyen, én meg mondta.

2011. aug. 1. 14:18
 4/4 A kérdező kommentje:
*és a srác mondta, hogy jó lenne, ha megosztanák dolgokat a FB csoportban a kint létről, én meg mondtam hogy ha lesz blogom, akkor felrakom a címét.
2011. aug. 1. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!