Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Körülbelül a lányok mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül a lányok mekkora hányada az, akinek a szavára lehet adni?

Figyelt kérdés
Gondoltam, ideje feltenni ezt a kérdést is. A való életben is ismerjük azt a jelenséget, hogy a nők nem a valós érzéseiket, gondolataikat közlik a másik emberrel, de ugyanez itt a fórumon is megfigyelhető. Vannak komolyabb, érett gondolkodású lányok, akik már képesek ezzel szembenézni és meg tudják tenni, hogy leírják az igazat, még ha az kellemetlen vagy fájdalmas is a számukra vagy másnak. A két csoport megoszlását arányaiban mennyire tennétek?

2012. dec. 2. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Melyik korosztályra gondolsz?

15-22 között szerintem 70-30.

A 30-ban lehet megbízni

2012. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Korosztályokra lebontva is lehet írni.

A 70-30 gondolom, a "széplelkek" nagy többsége az "igazakkal" szemben. Okés.

22-30 akkor egy átmeneti időszak lenne?

2012. dec. 2. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 22 után már azért komolyabbak a lányok, keresik ők is a helyüket.. Ott már véleményem szerint jobb a helyzet, de abba a korosztályba nem igen látok bele.
2012. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Thom12 ***** válasza:

Ne nevettess!

30-as bízni? Engem még csak 3 vert át

húzott le!

Ez nem korosztály függő!

Én 20 év tapasztalatával állítom, hogy

a csajok, lányok, nők, hölgyek, asszonyok

0,01% korrek, normális!

2012. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik túl bíztatóan! :(
2012. dec. 2. 13:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Kb. 100 nő után állíthatom, h a nők szavára semmit, ismétlem SEMMIT! nem szabad adni, mert lehet, csak nem éri meg.

Rendkívül álszentek, szeretik magukat beállítani a jóság mintapéldájaként, de valójában semmivel se különbek, mint a férfiak.

De mivel kis naív hülyegyerek vagy, úgyse hiszel nekem:)

2012. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0,1 % !!
2012. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De mivel kis naív hülyegyerek vagy, úgyse hiszel nekem:)


Beszólás nélkül nem megy? A többi részt viszont köszönöm!

2012. dec. 2. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!