Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már hogy megtetszett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy megtetszett a főnökötök, a nyári meló alatt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Tudom hogy mivel fiatal és csinos vagyok én is tetszettem neki. Elég félreérthetetlenül a tudtomra adta. Szívesen lefeküdt volna velem, akkor mikor ittunk én is vele, de nem szándékozom szétbarmolni egy családot és vele egy nagyon jó kapcsolatot, ami amúgy kettőnk közt van. Nem is tudom, hogyan néztem volna utána a szemébe.


Szerintem részedről is ez csak annyit tesz, hogy felnézel rá, tiszteled, csodálod és azt hiszed szexuálisan vonzódsz hozzá, főleg ha még törődik is veled, meg kedves hozzád.


Ne tegyél butaságot! Gondold át ötször is, ha olyan helyzetbe kerülsz!!!

25L

2012. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pontosan ezeket érzem amiket leírtál, nagyon nehéz helyzet ez
2012. dec. 2. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Sikerült megbirkózni a dologgal magadban?
2012. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem...nem tudok..nem bírom kiverni a fejemből
2012. dec. 5. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen :) 16 évesen kezdtem el dolgozni, és minden nyáron oda jártam. Most 20 éves vagyok, elvégeztem az iskolát és júniustól fel is vettek teljes munkaidőre.

Mikor fiatal voltam nagyon nehéz volt megbirkózni ezzel. Adott egy magas, sármos, jóképű 20-as éveiben járó férfi, hát nehéz lett volna ellenálni neki, főleg, hogy ő is érdeklődést mutatott felém, mindig nagyon kedves, előzékeny és figyelmes volt. Fülig szerelmes voltam belé :)) de szerencsére az évek múltán ez a "szerelem" elmúlt, de most sem tudok rá közömbösen nézni, mikor beszélünk kicsit zavarban is vagyok, görben van a gyomrom. A legrosszabb, mikor a tudomra is adja, hogy tetszem neki, ami a mai napig elő is fordul, például új feladatot kaptam és a másik főnök mutatta meg, hogy mit kell csinálni és rám kacsintva annyit mondott, hogy "nem úgy volt, hogy a csinos fiatal lányokat én vezetem be a munka relytelmeibe?!" meg hasonlók. Amik persze jól esnek nekem, de nagyon rossz érzés, mivel tavaly nyáron volt az esküvője, és idén nyáron megszületett a kisfia.

2012. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!