Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak megtetszett 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak megtetszett 8 év után az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam nagyon megtetszett,, és nagyon jóba vagyunk. Sokat vagyunk együtt meg minden. De nem merem elmondani neki, hogy én többet is szeretnék tőle mint ami most van. Mert ha pedig ő teljesen máshogy gondolja. Akkor oda a jó viszony is. Meg mégiscsak egy osztályba járunk. Ő 15 én 14.
2012. okt. 6. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Vid ágyba ez nem rontsa viszonyt párijen alkalom után vesd fől hogy járjatok miután egy tucat szor lefekudtetek már nem lesz meglepő
2012. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aftersex ***** válasza:
a fölöttem válaszoló gyanúsan a kisebbséghez tartozó úriember azt próbálja mondani, hogy ha szereted, akkor megéri. :)
2012. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!