Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki úgy gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki úgy gondolja, ha szerelemről van szó, nincs helye az erkölcsi dilemmáknak?

Figyelt kérdés
Pl. ha komoly szerelemről van szó, akkor jogos a félrenézés, válás, erkölcsi elvárások felrúgása, csak azért, hogy az ember a szerelmével lehessen?

2012. dec. 2. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerelemben / háborúban tudod.... mindent szabad. Ezt a butaságot, hogy erkölcs, tessék elfeljteni végre. Ez csak egy rossz beidegződés. Csak te vagy, meg az érdeked. A többi felejtős. Aki ma sikeres embernek mondhatja magát, az mind ezt az elvet vallja. A többiek nélkülöznek, és lemondanak. Kell ez neked? hidd el, nincs pokol a halálod után, ugyanoda kerülsz mint a szentfazekak. A nagy üres semmibe. De legalább addig élsz, és eléred a céljaidat. Törj át mindenen! Nincsenek határok!
2012. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Erkölcs??? Ha sikeres akarsz lenni szerelemben és az életben el kell taposni mindenkit és csak a saját boldogságodra törekedni. Aki ezzel nem ért egyet az mindig nélkülözni fog vmit.
2012. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
AZ élet egy nagy verseny. Az élőlények mind ellenfelek, versenytársak az evolúció sztrádáján. Nem barátok. Szerelemben, karrierben, megélhetésben nincsenek barátok! EZt felejtsd el. Senki nem fog a maga hátrányára lemondani ezekről a javakról, csak hogy neked előnyösebb legyen. Jó van a társadalomnak 1% -a, de azok ott pampognak a szőrős mamuszban a szeretetotthonban. Azokon kívül mindenki szarik rád. EZt így hidd el. Ilyen világot élünk.
2012. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nos igen, viszont itt a gyak-on azt tapasztalom, amint valaki olyat kérdez, amiben kiderül, hogy szeretője van, vagy azért akar válni mert másba szerelmes nem a házastársba, azonnal kvázi megkövezik.

Akkor most mi a "helyes"?

Én úgy gondolom, hogy nem szabad a másik embert tönkretenni, semmibevenni, de ez igaz magunkra is, tehát ha szerelem van, akkor kíméletesen a másikkal, de mégiscsak a saját érdekeink szerint kéne élni....

2012. dec. 2. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, elválsz, és a szerelmedet választod. Ki gátol meg benne? Sajnos az élet nem habos torta, előfordul az ilyesmi.

De titokban félrekúrni továbbra is szemétség, és egyben szánalmas is, ilyet csak a gyengék tesznek.

2012. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
De ki kövez meg azt is nézzd már kérdező! Az elvált, bepunnyadt gyereküket egyedül nevelő neten unatkozó kutyának se kellő háziasszonyok, akiknek félrevágódott az életük. Azok nagy előszeretettel nyomkodják a piros kezeket az ilyen válaszokhoz, ezzel állnak bosszút azért mert ilyen az élet. Csak ennyiről van szó. Egyébként minden más szexuálisan még aktív, normális ember nem ítélkezik, mert ők még versenyben vannak, és ismerik, tudják a versenyszabályokat, hogy a szerelem nem könnyű terep, és törtetni kell ha akarsz valamit. Kidurni az ellenérdekű felet, hogy te boldog lehess.
2012. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Előzőhöz még annyit, hogy csak egy elmélet volt csupán, azért nem 100%, de több mint valószínű ;)
2012. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erkölcsnek mindig helye van! Persze ha egy utolsó féreg akarsz lenni aki eltapossa a másikat akkor ne legyen se erkölcsöd se lelkiismereted.
2012. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ÉRdekes én sikeres tudtam lenniúgy is hogy mindíg tartottam magam az alapvető erkölcsi normákhoz. vannak páran akik azt mondják gázoljj át másokon ha neked ez a jó tégy úgy de aztán ne itt sírj ha visszaüt, mert előbb vagy utóbb meg fog történni. Azoktól a srácok akik azután is tovább nyomulnak akikkel már közöltem hogy foglalt vagyok. Az ilyeneknek lwgszivesebben a lába közé ruugnék
2012. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!