Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt szeretném töletek megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném töletek megkérdezni leszbikus lányok, hogy hogy történt meg veletek, hogy a másik nem iránt keztetek érdeklödni?

Figyelt kérdés
Mint látom egyre több leszbikusoknak szóló kérdés van fent itt gyk-n.Én ennek személy szerint nagyon örülök, mert én is leszbikus vagyok.Kiváncsian várom mások történetét, hogy mi hogyan is alakult az életükben....

2012. dec. 2. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom miért, de minden álmomban fiúnak álmodom magam. Néha elképzelem, hogy pasi vagyok, itt-ott megnézek egy-egy nőt, de a férfiakkal sincs semmi bajom. Viszont a sex nem megy pasival, legalább is nem úgy, ahogy várná az ember. Lányhoz nem merek közeledni, meg nem is tenném, max csók, de semmi több. Bár lehet én frigid vagyok,... hülye pszichológia -.-
2012. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Utólag visszagondolva mindig is tudtam, hogy leszbikus vagyok. Csak akkor még nem tudtam, hogy ez mi is pontosan. Mindig a nőkhöz vonzódtam. kislányként sokszor "beleszerettem" a fiatal csinos tanárnénikbe. Nagyon fiús voltam, külsőre belsőre is. :D Sokszor képzelődtem arról, hogy de jó lenne férfinak lenni, még ha csak pár napra is. Hódítani a lányokat :P Aztán 15-16 éves koromban már tudtam miújság van velem, csak éppen elfogadni nem akartam. Küzdöttem ellene. Persze sikertelenül. Mostanra (2éve) rájöttem, hogy nincs értelme ez ellen küzdeni, így is élhet az ember lánya teljes értékű életet, kicsit macerásabb mint egy heterónak, de ez van, ezt kell szeretni.:)

Így alakultam én ki.:)


22/L/L

2012. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami olyasmi lehet az én történetem is, mint a 2. kommentelőé, azzal a különbséggel, hogy én még küzdök önmaggal. Bízom egy minden eddigi érzésemet elsöprő hetero szerelemben, de a màsik (reàlisabb) énem màr kezdi sejteni, hogy ebből csak nem lesz semmi...


Én is visszagondolva fülig, kvàzi szerelmes voltam a tanàrnőimbe, majd az akkori legjobb bnőmbe, meg a következőbe is...csak nem tudtam, hogy ez nem a megszokott útja a dolgoknak. Aztàn gimiben kiszélesedett a làtóköröm és kezdett derengeni, h hoppà, vmi nem ok... ezzel társult a kíváncsiságom is és hamar rájöttem, mi is a leszbikusság (azóta tart a sokk hatás).


Meg volt életem első női szerelme, persze csak plátói alapon, azóta a legjobb bnőm :D és azt tudja, hogy elég heves érzelmeim vannak nők után, de azt nem, hogy őrülten szeretem őt...

Ezen a nyáron elmondtam még pár bnőmnek, hogy nagy esély van arra, hogy bisex vagyok...de a leszbikus jelzőt kerülöm még, ahogy a vallomást is a szüleimnek. De egyre biztosabban érzem, hogy sort kell majd kerítenem erre a beszélgetésre is...lassan...de biztosan.


Nem tudom, nehéz.... sok energiàt vesz ki belőlem, hogy titkolózom, de nem vagyok benne biztos, hogy felvállalni magam okosabb lenne, főleg a jó magyar toleranciát nézve. De majd biztos eljön mindennek az ideje.


20/L

2012. dec. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Lemaradt, hogy szerencsére a bnőim mind elfogadnak, úgy ahogy vagyok. Egyetlen problémájuk az, hogy miért nem mondtam el hamarabb nekik :) És én meg elég nőies vagyok, így könnyebb elhitetni a külvilággal, hogy csak rossz pasikba botlok és nem akarok kapcsolatot velük.
2012. dec. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet... Tudtam, hogy leszbikus vagyok, de azért próbálkoztam pasikkal. Mióta elfogadom magam, eszembe sem jut férfival fantáziálni, tervezni, semmi ilyesmi... :)
2012. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Első egyetértek veled:(
2013. jan. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt álmodtam, hogy járok egy barátnőmmel, és nagyon boldog vagyok. Rájöttem, hogy ez a valóságban is boldoggá tenne. Azt hittem, biszex vagyok, de időközben rájöttem, hogy nem is tetszenek a fiúk.
2013. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mennyi idős v?
2013. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kit kérdezel, de nekem is lemaradt a korom.:) 17 éves vagyok.
2013. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!