Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelenthet vmit? (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet vmit? (nem vagyok leszbikus)

Figyelt kérdés

Na szóval mát tettem fel kérdést is ezzel kapcsolatban.

Szalagavató miatt fogadtunk fel egy tánc tanárt fiatal szép csajszit kaptunk és az elején még nem "éreztem" semmit,de idővel a tanáron azt vettem észre sokszor a szemembe nézz és minden próbán többször is akkor kicsit elbizonytalanodtam,mert nem vagyok leszbi,de olyan furán éreztem magam, vagyis inkább zavarban voltam..

aztán teltek a hetek,bejelöltem facen isminek,de nem jelölt vissza közben egy pár osztály társamat meg igen ,írtam üzit neki,hogy elfelejtettem meg kösszöni neki hogy megszeretette velem a táncot stb és kiírta,hogy látta az üzit ,de nem válaszolt és még mindig nem jelölt vissza,ez jelenthet vmit??


nem járnék lánnyal,bár a smárolást kipróbálnám,de hosszú távon nem lennék lánnyal..


20/L


2012. dec. 2. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem is tudom....

Hát így elég érdekes,hogy nem reagált az üzenetedre,de úgy érzem te emiatt kissé csalódott vagy,szerintem egy kicsit azért vonzódtál hozzá!


De emiatt meg ne aggódj,ha úgy érzed hogy kipróbálnád,és izgatna,akkor más véleménye ne érdekeljen,ebbe nincs semmi rossz.

2012. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát kipróbálnám persze csak nem találtam olyan lányt vagyis azt se tudom hogy lehetne úgy ismerkedni,mert én egy kicsit félénk vagyok,nem mernék leszólítani senkit sem :/


egy picit csalódott vagyok az igaz,de abban az üzenetben semmi olyat nem írtam amire nem lehetett volna válaszolni,mert tényleg csak a tánccal kapcsolatban írtam benne :)

2012. dec. 2. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Leszbikus lehet hogy nem vagy, de biszexuális annál inkább.
2012. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez aranyos mondatok tőled! :)


Valószinű nem akar tőled semmit, de azért várjál még, de ne is járj a nyakára. Ha akar valamit úgyis visszajelöl s írni fog.


Ha kiváncsi vagy hogy milyen egy lánnyal csókolozni, vagy többet csinálni akkor nyugodtan próbáld ki, nincs benne semmi rossz!

Én szurkolok!

24/L (leszbikus)

2012. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fogok már neki írni,majd ha ő akar vmit úgy is írni fog..
2012. dec. 2. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!