Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ez? Kivancsi lennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Kivancsi lennek a velemenyetekre

Figyelt kérdés
szoval ez mar a masodik alkalom hogy egy olyan lanyal kerultem ossze egy tarsasagba akivel mar regeb otta ismerjuk egymast es most utolso 2 talalkozasnal el is voltunk egymasal de csak csok volt.. a lany adott apro kis jeleket arra hogy lefekudhetnenk egymasal stb.. de nekem ez nem ment es ez volt elozo lanyal is meg mielott valaki azt mondana nem nem vagyok langyi nem vagyok szuz se volt mar jo par baratnom akivel le is fekudtem de ilyen egy ejszakas kaland az sosem es gondolom ha ezt meg mondanam a lanynak pl.. akkor o biztos hulyen regalna mert tudja hogy volt par baratnom sot ismert is 1-et akivel egyut voltam sokaig komoly kapcsolatban es sex is volt.. nos ez erdekelne miert tortenik ez velem nem ertem!? 21 / fiu.
2012. dec. 3. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Teso.. azaz igazság... h fingunk nincs mit akarsz. :) Nem lehet felfogni amit beszélsz, nemtudom érzékeled-e
2012. dec. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!