Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lettek manapság annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek manapság annyira menők a leszbi csajok?

Figyelt kérdés

minden pasi oda meg vissza van 2 leszbi csajtól..

már az a megszokott és az elvárt, ha a barátnő is belemegy egy ilyen 3-as játékba..ha meg nem szeretné, a pasi duzzog.

de fordított helyzetben a pasi hallani sem akar ilyesmiről.pedig egy csajnak is izgató lehet 2 izmos helyes srác.

csak szerintem egy újabb önző húzás a pasiktól?


2012. dec. 3. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Én undorodom más pasiktól,nem lennék benne semmilyen 2 férfi akcióban.Fujj.

De a biszex csajok(szerintem rájuk gondoltál) egyszerűen izgatóak.Ès sok lànynak semmi problémája a hármassal.

2012. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szerintem meg egy szerelmes csaj nem fog belemenni egy ilyenbe..max ha hülye,mert fél,hogy a pasija el hagyja. igaz 2. pasival sem vállalnák be,mert van gerincük.

de érdekes,hogy a "szerelmes" pasik simán megdugnak egy másik csajt.

2012. dec. 3. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ki kell élni magunkat amíg lehet.:)

Ha megtalálom életem párját,eszembe se fog jutni,hogy mást is belevonjak a szexbe.

De nekünk férfiaknak a másik csaj egy másik puncit jelent,semmit se érzünk irànta.

2012. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen ezért van megcsalás után az a duma,hogy " de nekem nem jelentett semmit."elég szánalmas.
2012. dec. 3. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Na te is kezded ezt a férfigyűlölő-dumát? És az nem szánalmas amikor egy nő hirdeti,hogy ő csak a szerelmével szexel és közben csalja a férjét?
2012. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
itt most a férfiakról volt szó. pontosan tudom,hogy a nők is rosszak, bár még mindig nem annyira ösztönösek,mint a pasik.
2012. dec. 3. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, te rossz pasit fogtál ki, én nem is tudnám elképzelni a szexet egyszerre 2 nővel (ha van párom)... Az a kapcsolat szerintem nem stimmel, ahol belefér a szexbe egy harmadik személy, nemtől függetlenül.


Egy önző ösztönlény.

2012. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én inkább maradnék a kettesnél :)


20f

2012. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"pontosan tudom,hogy a nők is rosszak, bár még mindig nem annyira ösztönösek,mint a pasik."

Pedig egy foglalt pasi inkább tud gondolkodni és nemet mondani, mint egy párkapcsolatban élő lány. Sok csajt meghúztam akiknek volt csávójuk, több közülük férjezett is volt. Nagyon beteg elme lehetsz, ha ennyire kiállsz a baromságod mellett! Ráadásul egy leszbi csajt nem érdeklik a pasik, úgyhogy a 3-as sem.

2012. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!