Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy manapság a pasiknak csak a nádszálvékony csajok kellenek?

Figyelt kérdés
én sem vagyok kövér de vékony sem,olyan határeset van rajtam egy kis felesleg.de máris nem kellek senkinek.és ezzel sokan vannak így a környezetünkben.
2012. ápr. 9. 11:24
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
52%
Ez baromság. Nekem egyáltalán nem jönnek be és a barátaim többségének sem. Szerintem manapság a teltkarcsú a divat.
2012. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%

Azért nem kellesz senkinek, mert bebeszéled magadnak, hogy csak a "nádszálvékony" csajoknak van esélye a pasiknál.


Nagyon sok kövér csajnak van pasija, és tudod miért? Mert leszarják, ki mit gondol, megbékéltek a testükkel, és ez jó hatással van a kisugárzásukra, magabiztosak.


Egyébként meg pasiként azt mondom, nekem sem jön be, ha valakin felesleg van, de sok férfitársamnak meg pont ez az ideál. De ha téged ennyire zavar: tegyél ellene.

2012. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom szerintem a nádszál vékony csajok nem szépek, egy kicsit legyen "husis" a csaj, egy kis úszógumi és poci nem hátrány ;)

18/F

2012. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

pff csak ráfogjátok hogy emiatt nem kelletek senkinek

ismerek kifejezetten duci lányt akinek már egy csomó kapcsolata volt

2012. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Ez hülyeség,miért kellene nádszál vékonynak lenni ahoz ,hogy jól nézzél ki?Szerintem te ugy vagy jó ahogy vagy és kész passz.:-)
2012. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
a nők sajnos nehezen elégednek meg magukkal, mindig lesz valami ami zavar majd... de a megfelelő férfi, felettetni fogja
2012. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
d
2012. ápr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö.Hány éves vagy?
2012. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Sokan a törékenységet, kecsességet a 40-50 kilós súllyal társítja össze. Nekem pedig több nádszál ismerődosom esetlen, tuskó, és van olyan duci barátnóm, aki bájos virágszál.
2012. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
17éves :)
2012. ápr. 9. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!