Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem, stressz. Velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem, stressz. Velem a hiba? (Lentébb)

Figyelt kérdés

Nem is tudom hová sorolni ezt a kérdést. De már belevagyok szinte betegedve. Ha rossz helyre írom, elnézést!


A történetem:


Pár éve megismertem egy lányt. Fiatalabb volt mint én, sokkal. De volt benne valami, így tudtam, nekem ő kell. Mindig is más volt mint az egykorú lányok, és ez tetszett. Lassacskán 4 éve ismerjük egymást. Nagyon sokat ismerkedtünk, szépen felépítettük az egészet. Türelmes voltam. De volt egy kis szünet, ami mindkettőnknek nagyon fájdalmas volt. Utána felkerestem, és javítottam a hibámat. Komolyan gondoltam, tett dolgokat ami érthető is volt (nem csalt meg), én csak türelmesen harcoltam a bizalmáért. Komolyra fordult az egész, elértünk egy olyan szintet, amit még soha senkinél nem láttam. Nagyon bensőséges az egész. Igaz házasok nem vagyunk, de hasonló. Elhatároztam, hogy kitartok mellette bármi is legyen, és olyan szinten megváltoztam, hogy régebbi ismerősök rám sem ismernek. Régóta nincs facebook, nem adok a mediára, és stb. Haverok? Hamar kiderült, hogy nincs ilyen, csak egymásra számíthatunk. Szép is volt minden, de most hazudott, átvert. Nem csalt meg, de mivel szeretem, így is nagyon fájt. Mostanra meg nem bízok benne, és egyfeszt azon agyalok, mit csinálhat, kivel lehet, és stb. A mai nap az egyik ismerősömet dúrván átvágta a párja, és bennem is feltevődött ez a kérdés.

Tudom hogy nem olyan, meg hogy nem kéne ettől félnem. De mióta átvert (másnak nem is olyan komolynak tűnő dologgal), azóta így össze jött minden bennem. Már ótt tartok, hogy egy hónapja, hanem több csak ezen agyalok. Mivel vissza mentem tanulni, így arra sem bírok koncentrálni. A hétköznapjaim annyiból telik, hogy felkelek, elmegyek itthonról, hazajövök, meg sem szólalok. Nem eszek, alig iszok, gyomorgörcsöm van, stresszelek, remegek, reszketek. Az egészben csak az fáj, hogy tudom, lebírnám élni vele az életem, és tudom, hogy nekem ő kéne. Most ő is így gondolja, de félek hogy vége lessz később. Akár évek mulva, akár hónapok múlva, de félek. Es ebbe betegettem bele...már pszihológuson gondolkodok...


És azért fáj ennyire, mert megváltoztam, önszántamból, csak mert akarom, és letettem mindenről, szintén önszántamból. Csak a család létezik számomra, meg ő. Nem haverkodok, nem dumálok másokkal. Teljesen megbízható vagyok!


De ez a tény bánt, hogy ennyire szeretem, és azt érzem, később vége lessz. Teljesen belebetegedtem ebbe az egészbe. Túl vagyok sok kapcsolaton, tudom mi a szerelem, és már tudom milyen! És ez az, méghozzá nem is akármilyen!


Bocs a mondókáért, és a hebegés-habogásért, de tényleg zavar, és nem tudom mitévő legyek?! Hogy tudnám rendbehozni ezt magamban?


Értelmes emberek válaszát várom, akik átestek ilyenen. Köszönöm! 21/F



2012. dec. 3. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekelne, hogy mit tett
2012. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előszöris mit csinált?

A szerelem alapja a bizalom.Amit ide leírtál nekem az jött le,hogy nem igazán bízol benne...bizalom nélkül kicsit nehéz lesz tovább folytatni.

2012. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fú,hát nehéz kérdés.keresned kéne szerintem barátokat.Lehet az a baj,hogy túl sokat voltatok együtt.Vagy új embereket is megkéne ismerned.Ne hagyd hogy minden napod ilyen legyen.Ha nem keres sz_rd le.Majd egyszer rájön hogy sokat vesztett.Igaz könnyű azt mondani,mivel 2éve nembirok elfelejteni egy lányt,akivel többször összevesztünk,de mindig nekem kellett megtenni az első lépést a békülés felé....Pedig jobbanjárnák ha végleg elfelejteném.
2012. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az marhaság hogy a szerelem alapja a bizalom. Rosszat nem tudok neki mondani így sem, és kb bármit tesz, mindig megvan neki bocsájtva, meg foglalkozok vele. Nem azzal van a gond, hogy barátkozni kéne. Próbáltam. Mentem párszor régi ismerősökkel este, de nem jobb. Sőt, még inkább csak roszabb. Olyan meg hogy barát, nincs is a világon. Hülyeség amit a média elhitet velünk, vagy csak akar. Itt arról van szó, hogy megszegett pár megbeszélteket, és mivel szeretem, fáj!


Nem kell itt arra gondolni, hogy megcsal, meg ilyenek.

Keresni meg keres, csak ÉN(!!) úgy érzem, hogy nem kerül viszonzásra az, amit én adok neki. De lehet csak én dramatizálom túl az egészet, és az amúgy is meglévő stresszet, ez csak fokozza. Mindenesetre köszi a segítséget.

2012. dec. 3. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálok érdemi választ adni.

Szerintem csak azért érzed így, mert baromira szerelmes vagy belé. Teljesen érthető, hogy félsz, hogy elveszíted, pláne, ha azt érzed ő az igazi.

Próbálj megnyugodni. Nagyon romantikus, szimpatikus ember vagy, vagyis hát az alapján ahogy és amit írsz. Nem hiszem, hogy másra lenne szüksége.

Ha meg nem megcsalt, akkor el tudod neki felejteni, szerintem. Gondolom nem olyan nagy dolog. Fájni fájhat,de ha bocsánatot kért és szeret, akkor ne dramatizáld túl!

Egyébként abban egyetértek, hogy a bizalom nem csak úgy a levegőből jön, ki kell érdemelni.

Na szóval ne légy ilyen paranoiás, beszélgessetek, randizgassatok és szeressétek egymást!

2012. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Aeni válasza:
Valószínű, szerelmes vagy, de közben mintha lemondanál magadról is, ill. összeolvadsz túlságosan, bár a szerelem részben ez, de mégis az ilyen oly dolgokba torkollik, amit leírsz. Kicsit csapdahelyzet, ismerős, engem, ez nyugtat meg, hogy tudom, h a Belső Forrásból kell mindkét szerelmes félnek táplálkozni; amint megpróbálnak egymásból, ilyen dolgok (esetleges csalódások) merülhetnek fel, s hiszen a másik fél is ember, ne felejtsd el!
2014. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!