Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba, amiért senki sem tud belém szeretni? 24/N

Figyelt kérdés

Eddig 4 kapcsolatom volt.Az első 15 évesen, semmi érzelem, az mindegy is. A második 16-17 évesen, én nagyon szerettem(őt a legjobban eddigiek közül), ott mondogatta hogy szeret, aztán 5 hónappal később elmondta, hogy amúgy csak tetszettem neki, szakított. A harmadik 18-19 évesen, szerettem őt is, 3 hónap, és mondta hogy ő igazából nem tud rám úgy tekinteni. Az utolsó 22 évesen, 2 hónap, szintén szerettem, mondogatta hogy szeret, később pedig a fejemhez vágta hogy csak unatkozott.


Háromszor voltam szerelmes, 24 éves vagyok,mégis még soha az életemben nem volt olyan hogy egy férfi igazán szeressen. Külsőmmel nincs gond, a természetemmel se.Nem vagyok se hisztis, se akaratos, önálló is vagyok, féltékeny se..gondolkoztam mi lehet velem a baj, de én már nem tudom. Szerintetek..?


2012. szept. 8. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Az , hogy túl nyitott könyv lehetsz mindenki számára!

A másik meg h szerintem hamar odaadod magad nekik.

2012. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
de ne aggódj 24 évesen még semmivel sem vagy elkésve
2012. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elsővel nem, a 2. fiúval 3 hónap után feküdtem e,a harmadikkal nem, az utolsóval 1,5 hónap után. Nem hiszem, hogy olyan hamar lettek volna
2012. szept. 8. 20:15
 4/14 anonim ***** válasza:
óó sajnálom, hogy ilyeneket fogtál ki:( De ahogy írták, fel a fejjel, nem vagy semmiről lekésve, szerintem nincs veled gond, mondjuk az az egy dolog elgondolkodtató, hogy miért ilyeneket szeretsz meg...24F
2012. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

igen valami hiba benned is lehet amiért már 4 ilyet fogtál ki, mert 2 még elmegy de hogy mind ilyen...

lehet rossz helyen ismerkedsz , máshol kéne arrébb kéne menned

2012. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rosszfiúkhoz vonzódsz, akik ki is használnak, ez így szokott menni.
2012. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát, ezek a fiúk a barátnőim haverjai vagy az egyik eseten a bátyja volt...szóval az hogy rossz helyen, nem hiszem..
2012. szept. 8. 20:21
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

noss mondok valamit!

Amit nem fogsz elhinni mert azt nyögöd majd h ő igazi barátnők meg sosem lenne ilyen.


De lehet h a barátnőid sugták meg a srácoknak h na ott a barátnőm próbáld már meg vele...

2012. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A normális nők mindig elkelnek, csak idő kérdése. Te is el fogsz, ezen ne aggódj!
2012. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én édesanyámat is összehozták az apámmal és a mostani nevelőapámmal is,mindkettő kapcsolat iszonyat,végig szenvedte anyu ezt a két krapekot,örülj neki kérdező hogy nem játszadoztak veled a fiúk.


Mindenképpen próbálj meg önmagadtól is ismerkedni ahogy az érzéseid diktálják,keress körültekintően vagyis állíts néhány kikötést,csak az igazán elsöprő kapcsolatokat mélyítsd el.

2012. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!