Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne feljek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne feljek?

Figyelt kérdés
Mar egy ideje rettegek attol hogy leszbi leszek pedig tudom hogy nem lehetek az mert mar voltam fulig szerelmes fiuba es jartam is fiuval. Megis felek es nem tudok emiatt aludni sem. Tudom butasag ilyenen agyalnom de egyszeruen felek. Meg onmagam sem ertem es szeretnek segitseget kerni hogy hogyan erjem el azt hogy higyjek magamnak. Tudom onbizalmam keves de eddig nem volt semmi bajom most egy par honapja jott ez az agyament gondolatom. ;(( kerlek segitsetek mert nem birom igy sokaig ;((
2012. dec. 3. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy lehet ilyesmitől félni. Ha nem vagy az, akkor nem vagy az, és nem is leszel.
2012. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En sem ertem magam :S de aki volt szerelmes fiuba es jart is fiuval az nem lehet ez ugye?
2012. dec. 3. 22:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát most szerelmes lettél egy lányba vagy mi? Ha nem kívánod testileg, akkor nem vagy leszbi, ilyen egyszerű. Hány éves vagy egyébként?
2012. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Maximum biszex lehetsz csak így, aki 100% leszbi az undorodik a fiúktól.
2012. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2. Commentelonek nem nem lettem szerelmes lanyba. Ezert nem ertem magamat. 12/L
2012. dec. 3. 22:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs miért aggódnod. Túl sok szabadidőd van.
2012. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg magadtól, hogy tudnál -e szexelni jó gyomorral egy veled azonos nemű személlyel. Ekkor érzed belül a választ,mégha az agyad azt modja neked,hogy NEEEE! akkor is. Ha tényleg úgy érzed,hogy nem lenne hozzá gusztusod, akkor soha nem is lesz miért félned. Ha belül érzed,hogy igencsak meggyúrnál egy pár cicit, egy pár kerek popsit, csini nőtársak combjait, akkor már más a helyzet.

De hidd el, még ezzel sincs akkora gond, mintha Bu-zi volnál. Nőknél a biszexuálitás egyáltalán nem elítélendő, sőt kifejezetten egy nyitott jellemet takar. Ha meg alapból férfiakhoz vonzódsz az a lényeg. Néha becsúszhat egyként barátnő a zuhanyzóban, nincs azzal semmi gond. Kicsit megnyalogatjátok egymást, simogatjátok, ebbe még senki nem halt bele. Ez egy egész másféle közösülés, mint amit a férfiak egymás farkával csinálnak. A női homoszexuaálitást én nem tudom elítélni. Egyszerüen gyönyörűnek találom, amikor két lány csókolózzik, és kényeztetik egymás testét!

2012. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En nem tudom elkepzelni magam egy azonos nemu szemellyel. Egyszeruen a gondolattol is irtozom. Koszonom az eddigi kommenteket remelem vegleg megszunik ez a felelmem!
2012. dec. 3. 23:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor erről ennyit. Ha én nem szeretem a csokit, akkor nem is félek tőle,hogy elrontom vele a gyomromat. Ez ilyne egyszerű egy példával bemutatva.
2012. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert bárkihez is vonzódsz majd, attól Te nem leszel semmivel sem kevésbé jó! Most még kamasz vagy, és keresed az identitásod.
2012. dec. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!