Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátomnak vannak biszex hajlamai?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal,pár hónapja.

A legjobb barátom,az unokatestvérem is egyben,aki a férfiakhoz vonzódik,tény,hogy nagyon jóképű tényleg,

és nagyon sok lány hódolója is van.

barátomnak elmondtam róla,hogy mi a helyzet,mert egyszer meglátott vele,és féltékenykedett,bár akkor nem is tudta,hogy a rokonom.

Egyszer megemlítette,hogy milyen jó neki,hogy ilyen helyes,de betudtam annak,hogy egyszerű férfias féltékenység beszélt belőle.

Aztán közösen iszogattunk,elhívtam unokatesómat is,mert sokat szoktunk hülyülni,és észrevettem,hogy a barátom egyfolytában bámulja,amit unokatestvérem is megjegyzett nekem.Rákérdeztem erre a páromra,és annyit mondott kissé becsípve,hogy ő heteró 100%ig,de ha nem lenne az,akkor az olyan pasik tetszenének neki,mint az unokatestvérem.



2012. dec. 4. 11:01
 1/10 A kérdező kommentje:
meg a másik,hogy bejelölte facebookon,amit megértek,mert ismerik egymást,meg jól elbeszélgettek,de van hogy megemlíti,meg kérdezte,hogy van e barátja,amit nem tudok hova tenni.....egyetlen egyszer előfordult velünk ilyen,hogy házibuliba voltunk unokatestvéremmel,és nekem bejött egy pasi,de kiderült hogy biszex,viszont unokatestvérem elmondta,hogy ki akart vele kezdeni az illető,tehát nem félek,hogy kavarnának a hátam mögött....
2012. dec. 4. 11:07
 2/10 anonim ***** válasza:

A barátod több mint gyanús!Rengeteg a látens (lappangó)homo aki próbálkozik a másik nemmel,de hosszú távon nem működik!

Biszex mint olyan,igazán nincs!

2012. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De van biszex,ismerek olyat,aki lányba,és fiúba is volt már

szerelmes,illetve mindkét nemmel élt már együtt pár évet,aztán végül a női nemnél állapodott meg.

Toleráns vagyok,elfogadom a melegeket,és a biszexeket,a környezetemben is vannak ilyen emberek,de ha a párom szeretné kipróbálni,nem értem miért tagadja....

2012. dec. 4. 11:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bi.. De miért lenne gond ezzel ha téged szeret? Attól hogy a te párod, még tetszhet neki más is, ebből nem azt kell leszűrni egyből hogy akkor rá is moccan az illetőre.
2012. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tudom,és bár elfogadom,de kapcsolatot,járni nem szeretnék biszex sráccal,mint ahogy természetesen sokan mások sem.....
2012. dec. 4. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Melegként mondom, tényleg kicsit fura a srác. Szerintem figyeld még, és ha még több gyanús jelet veszel észre, akkor kérdezz rá, vagy kérd meg az unokatesódat, hogy próbálkozzon be nála. (Már ha téged ez nem zavar. Eredménye tuti lenne) Ha lesmárolja, és a srácnak tetszik, és nem lesz rosszul tőle, akkor tuti, hogy min. biszex. Sok sikert, írj majd a fejleményekről :)
2012. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Háát, szerintem is minumum biszex. De viszont benned bízik a barátod. Már mint, ha tett olyan kijelentéseket is, hogy helyes pali, stb.
2012. dec. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ismerős a sztori merre lakok ti?;)
2012. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagykáta
2012. dec. 31. 00:58
 10/10 anonim ***** válasza:
akk mind1 :D
2012. dec. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!